Yıl Sonu Araba Kampanyaları | Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notum

Yıl Sonu Araba Kampanyaları

Yıl Sonu Araba Kampanyaları

Araba Kampanyaları

Yıl sonu yaklaşıyor otomobil sektöründe rekabetin kızıştığı dönemin hemen başındayız. Yeni yıl gelmeden önce pek çok araba markası araç satışlarında indirime gidiyor. 2016 yılı sonu itibariyle yerli ve ithal araçlarda ki indirim dikkat çekici seviyelerde, bu sert düşüşün ana nedenlerinin başında ise faiz oranlarının hızla düşmesi bu sayede kredi ile araç almak isteyenlerde yıl sonu kampanyalarından yararlanabiliyor.

Yıl Sonu Araba Kampanyaları 2016 arasında en önemli noktalar neler onlara değinelim. Kredi sisteminin 2016 ödeme koşulu ile olması araç sahibi olmak isteyenleri Yıl Sonu Araba Kampanyaları ile araç almaya itiyor. Düşük faizler ve indirim fırsatı sayesinde pek çok kişi araç sahibi olabiliyor. Eylül ayından başlayan indirimlerle araba indirimleri 20 bin TL’ye kadar çıktı. Bu fırsatı kaçırmak istemeyenler de banka kredileri sayesinde araçlarını satın alabiliyorlar. Araç satan firmaların sloganı belli  “Şimdi al 2017’de öde” insanları ikna etmek için oldukça güzel bir cümle, hangi araç firması nasıl indirimler yapmış biraz da onlardan bahsedelim. Ülkemizde en çok tercih edilen araç markalarından biri olan FIAT Egea Sedan ve Linea modelleri için büyük bir kampanya yaptı. 20 bin TL 20 ay vade ve hiç faiz almadan bu iki aracı satın alabiliyorsunuz. Ayrıca FIAT model diğer tüm araçlarda 1.09 sabit kredi ile sıfır model bir arabaya binebilirsiniz.

Bir diğer indirim yapan araç üreticisi ise Citroen, FIAT’a göre çok daha fazla araçlarda indirime gitmesi tercih edilme oranını yükseltiyor. Citroen, C1, C3, C4 Cactus, C4 (1.6 HDi Easy hariç), C4 Picasso ve Grand C4 Picasso modellerinde indirime gitti. Citroen 30 bin TL’ye kadar krediyi sıfır faizle veriyor. Daha yüksek ücretlerdeki araçlar için 40 bin TL’ye kadar faizsiz kredi çekme şansınız var elbette sadece Citroen model araçlarda Berlingo Combi, Berlingo Panelvan Maxi modelleri için 40 Bin TL kredi çekebiliyorsunuz.

Peugeot, Mercedes ve daha pek çok firma araba kampanyaları 0 faiz şeklinde satışa başladı. Yıl sonuna kadar büyük firmalar arasında rekabet devam edecek.

Bir önceki yazımız olan Restorasyon Kredisi Limitleri başlıklı makalemizde Restorasyon kredileri, Restorasyon Kredisi ve Restorasyon Toki hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. birdelidunya dedi ki:

    Yıl sonu bir an evvel gelse de ‘nin içinden takvim çıkan sayısını alsam.

  2. fuatmetin53 dedi ki:

    Dolar 3.12 olmuş ahanda buraya yazıyorum savaş baltalarının sapı göründü ise yıl sonu doları olanlar bayram eder 4 ü aşar

Bir Cevap Yazın

Yukarı Çık