Yapıkredi Bankası Fatura Ödemeleri

Yapıkredi bankası ile fatura ödemek artık sorun olmaktan çıkıyor. Hem zamandan tasarruf sağlıyor hem de unuttuğunuz faturalarınızı unutmadan yatırma imkanı sunuyor. Yapıkredi sayesinde Telefon, doğalgaz, elektrik, su, kablolu TV, ADSL, Digiturk, Superonline, Turkcell, Avea ve Vodafone hatlı cep telefonu faturalarınız için talimat vererek kolayca ödeyebilirsiniz.

Yapıkredi Bankası Fatura Ödemeleri

Faturalarınızı ister otomatik fatura ödeme talimatı vererek zamanı geldiğinde otomatik ödesin isterseniz de tek tuş ile manuel olarak siz de ödeme yapabilirsiniz. Fatura ödemelerinde ek bir ücret talep edilmediği gibi aynı gün aynı dakika içerisinde ödemeniz gerçekleşiyor.

Yapıkredi ile fatura ödemenin bir başka yolu da telefon bankacılığıdır. 444 0 444 / 0850 222 0 444 iki numaradan da arayarak fatura numaralarınızı bildirmeniz kafidir. Bildirim esnasında güvenlik aşamasında yapacağınız doğrulardan sonra faturanız ödenir.

Yapıkredi Fatura Ödemeleri
Yapıkredi Fatura Ödemeleri

Yapıkredi Fatura Ödemek istiyorsanız bankanın şubelerinden birine, yapıkredi atmlerinden birine veya internet bankacılıgından da giriş yaparak hızlıca ödeme yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın