Yapı Kredi Play Kart İptal Etme | Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notum

Yapı Kredi Play Kart İptal Etme

Yapı Kredi Play Kart İptal Etme

Yapı Kredi Play Kart

Tamamen gençlere yönelik olarak üretilen ilk kartlardan biri olan Yapı Kredi Play Kart iptal etme başvurularında da ne yazık ki üst basamaklarda yer almaktadır. Peki, Play Kart nedir, kart iptali nasıl yapılır?

Play Kartımı İptal Ettirmek İstiyorum

Özellikle de Yapı Kredi Play Kart ücreti nedeni ile kartını iptal ettirmek isteyen kişilerin sayıları oldukça yüksektir. Play Kart iptali için başvuruda bulunmak isteyen kişilerin 444 0 444 ya da 0850 222 0 444 numarası üzerinden telefon bankacılığı hizmetlerini kullanarak kart iptali işlemini gerçekleştirmeleri mümkündür. Kartınızı iptal ettirmek istiyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartı menüsünü tuşlamanız ve bu menüden müşteri temsilcisine bağlanarak kartınızı iptal ettirmek istediğinizi beyan etmeniz durumunda başvurunuz işleme alınacaktır. Buna ek olarak Yapı Kredi şubeleri üzerinden de kredi kartı iptali için başvuru işlemlerinizi tamamlamanız mümkündür.

Yapı Kredi Play Kart Başvuru

Öğrencilere kredi kartı başvurusunda bulunma hakkı sağlayan Play Kart farklı pek çok kanal üzerinden başvuru formu doldurulmasına da izin vermektedir. Online kredi kartı başvurusu işleminde bulunmak isteyen kişilerin Yapı Kredi Play Kart internet sitesi üzerinden online kredi kartı başvuru takibi linkini tıklamaları yeterli olacaktır. Yine kredi kartı başvuru sonucu sorgulama işlemlerinin de aynı alandan sorgulama numarası girilerek yapılması mümkündür.

Play kart SMS başvuru işleminde bulunmak isteyen kişilerin ise büyük harflerle PLAY WEB yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra 11 haneden oluşan kimlik numaralarını da ekleyerek oluşturdukları kısa mesajı 4421 numarasına göndermeleri yeterli olacaktır. Banka kredi kartı başvurunuzu hemen işleme alarak olumlu olması durumunda aynı cep telefonu numarasına kredi kartı başvuru sonucu yine SMS olarak gönderilmektedir. Yapı Kredi telefon bankacılığı numarası üzerinden kart başvurusunda bulunmak için ise 444 0 444 numaralı telefonu arayarak kredi kartı bölümünü kullanmaları yeterli olacaktır.

Öğrencilere Kefilsiz Kredi Kartı

Yapı Kredi kefilsiz öğrenci Play Kart başvurusu için başvuruda bulunacak olan öğrencilerin 18 yaşını doldurmuş olmaları yeterlidir. Ancak kefilsiz kredi kartı başvurusundan yararlanmak isteyen üniversite öğrencilerinin meslek yüksek okulu öğrencileri olmaları gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Akbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Akbank Kredi Kartı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Yukarı Çık