Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu

Uzun yıllardır Türkiye’de bankacılık sektörü üzerine aralıksız hizmetler sunan Yapı Kredi Bankası, müşterilerine özel oranlar ile kredi sunduğu gibi aynı zaman’da kredi kartı konusunda da oldukça yardım etmektedir. İlklerin bankası olarak nitelendirilen Yapı Kredi Bankası yıllardır kalitesinden ödün vermeden daima müşterilerinin yanında olmuş ve tüm ihtiyaçlarını giderecek nakit yardımında bulunmuştur. Kart alanında sağlamış olduğu yenilikçi hizmetleri arasında yer alan Yapı Kredi WorldCard kredi kartı ile tüm alışverişlerinizi kolaylıkla yapabildiğiniz gibi nakit avans özelliğinden de yararlanabilirsiniz. Düşük faiz oranlarıyla müşterilerine kredi kartı sunan banka kendilerine rahat bir şekilde ödeyebilmeleri için çeşitli fırsat periyotları sunarak müşterilerini zor durumda bırakmamaktadır.

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

SMS, internet ve telefon bankacılığını kullanarak kısa bir süre içerisinde kredi kartı başvurusu üzerine talepte bulunabilirsiniz. Yazımızın devamında tüm alternatif yolları sıralayarak daha hızlı bir işlem görmeniz için sizlere yardımcı olacağız.

YAPI KREDİ TELEFON İLE KART BAŞVURUSU

Telefon ile kart başvurusu yapmak için bankanın müşteri hizmetlerine ait numarası olan 444 0 444 numaralı hattı arayarak WorldCard başvurusu yapabilirsiniz. Müşteri danışmanı tarafından size doğrultulan sorulara eksiksiz ve doğru bir şekilde cevap vermeniz dahilinde işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Akabinde en kısa süre zarfında başvurunuz değerlendirmeye alınarak banka tarafından size dönüş yapılmakta olup, eğer ön onay alırsanız size en yakın Yapı Kredi Bankası şubesinde yönlendirerek kredi kartınızı teslim almanızı söyleyeceklerdir.

Yapı Kredi Kredi Kartı
Başvuru Yöntemleri

YAPI KREDİ SMS İLE BAŞVURU

SMS ile kredi kartı başvurusu yapmak için yapmanız gereken tek şey mobil cihazınızdan WORLDWEB boşluk T.C. KİMLİK NUMARASI bilgilerinizi yazarak 4421’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Başvurunuzu oluşturduktan sonra kısa bir zaman çerçevesinde bankanın müşteri hizmetlerine ait numaradan sizleri arayarak olumlu veya olumsuz cevap alacaksınız. Bize göre en basit yöntem budur. Diğer yolları da yazımızda bulabilirsiniz.

YAPI KREDİ İNTERNET ÜZERİNDEN KART BAŞVURUSU

İnternet üzerinden başvuru yapabilmek için buraya tıklayarak karşınıza çıkacak olan işlem kutularında ki bilgileri kendinize göre yazarak/seçerek başvurunuzu kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Doğru ve eksiksiz girdikten sonra yapacağınız başvuru sonucunda müşteri hizmetleri tarafından aranarak ön onayı aldığınız takdirde en yakın şubeye giderek kartınızı teslim alabilirsiniz.

YAPI KREDİ Kart başvurusu sorgulama :

Türkiye’nin en popüler 4.özel bankası unvanına sahip olan Yapı Kredi Bankası, müşterilerine birbirinden farklı kredi kartı seçeneklerini sunmak adına internet bankacılığı, telefon bankacılığı, SMS ve banka şubelerinden kredi kartı başvurusu imkanları sunmaktadır. Yapı Kredi bireysel internet bankacılığı üzerinden(www.yapikredi.com.tr) kredi kartı başvurunuzu kolaylıkla yapabilir ve aynı zaman’da takip sürecinizi de internet bankacılığı üzerinden kontrol edebilirsiniz. Yapı Kredi telefon bankacılığı hizmetleri sunan 444 0 444 numarasına sahip müşteri hizmetlerini de arayarak başvuru ile ilgili personeller ile diyalog kurabilirsiniz.