Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu 2016 | Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notum


Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu 2016

BDDK(Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu) tarafından açıklanan verilere göre son 4 yıl içerisinde kredi kartı başvuruları ve kullanımları geçen senelere hitaben %100 artmış bulunmakta. Son 4-5 yıl içerisinde 18 yaşını doldurmuş birçok kişi kredi kartı ve benzeri bankacılık üzerinden sunulan kredi gibi birçok hizmete kolaylıkla erişebilmektedir. Bu tür hizmetlerden faydalanmanın asıl amacı nakit para ihtiyacına sıkışan veya taksitle alışveriş yapabilme imkânı isteyen tüketicilerin doğrultusunda oluşan bir durumdur. Elden bilirkişiye muhtaç olmaktan ise bankaların tüketicilere farklı metot faizleri ile sunmuş olduğu kredi kartları ile tatil, elektronik, giyim ve daha birçok alanda tüketicinin oldukça yardımcısı konumuna yerleşmiştir.

Fakat kredi kartlarında kullanım düzensizliği sonradan tüketicinin de oldukça başını ağrıtmakta olup, özellikle de son yıllarda akıllı telefon, bilgisayar veya benzeri elektronik dijital ürünler üzerine yapılan düzensiz harcamalar akabinde büyük dertler getirmektedir. Düzenli ve bilinçli bir şekilde kredi kartının kullanılması bu konuda oldukça önemli olmakla birlikte Yapı Kredi Bankası’nın sunmuş olduğu kredi kartları seçenekleri sayesinde hangi tür kategoriye nasıl harcanması üzerine kart çeşitliği sunmaktadır. Konumuzun devamın sizlere Yapı kredi kredi kartı başvurusu ile ilgili detaylı bilgiler sunacağız.

YAPI KREDİ KREDİ KARTI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Türkiye’nin en popüler 4.özel bankası unvanına sahip olan Yapı Kredi Bankası, müşterilerine birbirinden farklı kredi kartı seçeneklerini sunmak adına internet bankacılığı, telefon bankacılığı, SMS ve banka şubelerinden kredi kartı başvurusu imkânları sunmaktadır. Yapı Kredi bireysel internet bankacılığı üzerinden(www.yapikredi.com.tr) kredi kartı başvurunuzu kolaylıkla yapabilir ve aynı zaman’da takip sürecinizi de internet bankacılığı üzerinden kontrol edebilirsiniz. Yapı Kredi telefon bankacılığı hizmetleri sunan 444 0 444 numarasına sahip müşteri hizmetlerini de arayarak kredi kartı başvurusu ile ilgili personeller ile diyalog kurabilirsiniz.

Bunların yanı sıra Yapı Kredi SMS ile kredi kartı başvurusu talebinde de bulunabilirsiniz. Bu uygulama için mesaj alanına “WORLD WEB TCKİMLİKNUMARASI” girerek 4421’e kısa mesaj olarak gönderdiğiniz takdirde SMS aracılığı ile de kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz, bunun yanı sıra dilerseniz size en yakın Yapı Kredi Bankasına ait herhangi bir şubeye giderekte başvuru talebinde bulunabilirsiniz.

 Bir önceki yazımız olan Akbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Akbank Kredi Kartı, akbank kredi kartı başvurusu ve Akbank Kredi Kartı başvurusu sonucu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Yukarı Çık