Vatan Bilgisayardan Odeabank Kredisi İle Telefon Alabilirsiniz

Vatan Bilgisayar Kampanyaları

Bu yazımızda sizlere Vatan Bilgisayardan Odeabank kredisi ile telefon nasıl alınır konusunda bilgi vereceğiz. Günümüzde özellikle teknolojinin gelişmesiyle birlikte internet üzerinden yapılan işlem sayısında oldukça büyük artış yaşanmıştır. Bunun yanında bankalarca sunulan kredi ve kredi kartı gibi hizmetlerin olması insanları tüketim yönünde teşvik etmektedir. Buna en güzel örnek hemen her sene piyasaya farklı ve özellikleri değişik birçok cep telefonu modeli çıkmaktadır. Özellikle akıllı telefonlar günden günde değişimi daha çok yaşamaktadır ve yaşatmaktadır. Böyle olunca insanlar gerek ihtiyaçlarını karşılayabilmek için gerekse de teknolojiyi yakından takip edebilmek adına akıllı telefon piyasasını daha dikkatli takip etmektedirler.Kampanya güncelliğini en altta ki linkten takip edin.

Vatan güncel kampanya

Telefon Alma Özellikleri

Yazımızın konusu gereği Vatan Bilgisayardan Odeabank kredisi ile telefon nasıl alınır sorusuna cevap arayarak yukarıdaki durumda olan müşterilere yardımcı olabiliriz. Ancak bu konuda bazı noktalara da dikkat etmek faydalı olacaktır. Bu kapsamda Vatan Bilgisayar’dan alınacak olan cep telefonu yalnızca %3,9 fark ile 12 ay vadede ödenebilmektedir. Bir örnekle açıklamak gerekirse 1000 TL’ye alınacak bir cep telefonu 12 ay vade ile 12 X 86,6 = 1039 TL’ye alınabilecektir. Odeabank kredisi Vatan Bilgisayar’ın hemen hemen bütün mağazalarında bu kampanya geçerlidir. Peki bu kampanyadan faydalanmak için ne yapmak gerekir?

Vatan Bilgisayardan Odebank Kredisi İle Taksitli Cep Telefonu Alma

Vatan Bilgisayardan Odeabank kredisi ile telefon nasıl alınır sorusunun cevabı çok basittir. Bu bağlamda Odeabank kredi başvurusu için bir kısa mesaj göndermek yeterli olacaktır. Bunun için cep telefonu mesaj kısmına başvuru sahibinin TC kimlik numarasını yazdıktan sonra 8444 numarasına mesaj göndermek yeterlidir. Bu mesajdan sonra banka tarafından geri dönüş sağlanır ve ön onay verilmek kaydıyla işlem başlatılır. Bu sayede Odeabank şubesince kredi işlemleri için başvuru evrakları teslim alınır. Bu aşamalardan sonra banka cep telefonu parasını peşin olarak öder ve alım işlemi peşin olarak yapılacaktır. Burada yer alan işlemlerin tümünde kredi başvurusu yapıp kredi alan kişi olacaktır. Yani Vatan Bilgisayar Odeabank ile herhangi bir temas kurmamış olacaktır. Bu da cep telefonunun taksitlendirmesinin bankaya yapılması ve oraya ödenmesi anlamına gelecektir.

Ayrıca bazı sorular geliyor ona da bir cevap vermek istiyorum. Bu tarz kredi tipi şuan sanırım sadece cep telefonları için kullanılıyor. Bilgisayar vb. ürünler için geçerli mi bilemiyorum. Bunun için Vatan bilgisayar internet sitesi üzerinden üyelik alıp iletişime yazabilirsiniz. Ya da telefon ile hangi şehir şubesinden alım yapacaksanız oranın numarasını arayıp sorabilirsiniz. En doğru cevabı onlar verecektir. Biz bildiğimiz kadarını sizlerle paylaşıyoruz.

Bu kredi tipi bilindiği üzere 2015 yılında başladı. Ayrıntılı bilgi almak isteyenler Vatan bilgisayar veya Odeabank ile irtibat kurabilirler. Şuan için kampanya detayları hakkında bilgi yok. En son Nisan ayında geçerli olan mağazalar belirtildi. Onlarda altta ki adreste mevcut. Yeni bilgiler geldikçe eklenecek.

Kampanya linki ve kaynağı : Link vatanbilgisayar tarafından kaldırıldı. Dolayısıyla kampanya da geçerliliğini yitirmiş olabilir.