Vatan Bilgisayardan Odeabank Kredisi İle Telefon Nasıl Alınır? | Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notum


Vatan Bilgisayardan Odeabank Kredisi İle Telefon Nasıl Alınır?

Vatan Bilgisayar Kampanyaları

Bu yazımızda sizlere Vatan Bilgisayardan Odeabank kredisi ile telefon nasıl alınır konusunda bilgi vereceğiz. Günümüzde özellikle teknolojinin gelişmesiyle birlikte internet üzerinden yapılan işlem sayısında oldukça büyük artış yaşanmıştır. Bunun yanında bankalarca sunulan kredi ve kredi kartı gibi hizmetlerin olması insanları tüketim yönünde teşvik etmektedir. Buna en güzel örnek hemen her sene piyasaya farklı ve özellikleri değişik birçok cep telefonu modeli çıkmaktadır. Özellikle akıllı telefonlar günden günde değişimi daha çok yaşamaktadır ve yaşatmaktadır. Böyle olunca insanlar gerek ihtiyaçlarını karşılayabilmek için gerekse de teknolojiyi yakından takip edebilmek adına akıllı telefon piyasasını daha dikkatli takip etmektedirler.

Telefon Alma Özellikleri

Yazımızın konusu gereği Vatan Bilgisayardan Odeabank kredisi ile telefon nasıl alınır sorusuna cevap arayarak yukarıdaki durumda olan müşterilere yardımcı olabiliriz. Ancak bu konuda bazı noktalara da dikkat etmek faydalı olacaktır. Bu kapsamda Vatan Bilgisayar’dan alınacak olan cep telefonu yalnızca %3,9 fark ile 12 ay vadede ödenebilmektedir. Bir örnekle açıklamak gerekirse 1000 TL’ye alınacak bir cep telefonu 12 ay vade ile 12 X 86,6 = 1039 TL’ye alınabilecektir. Odeabank kredisi Vatan Bilgisayar’ın hemen hemen bütün mağazalarında bu kampanya geçerlidir. Peki bu kampanyadan faydalanmak için ne yapmak gerekir?

Vatan Bilgisayardan Odebank Kredisi İle Taksitli Cep Telefonu Alma

Vatan Bilgisayardan Odeabank kredisi ile telefon nasıl alınır sorusunun cevabı çok basittir. Bu bağlamda Odeabank kredi başvurusu için bir kısa mesaj göndermek yeterli olacaktır. Bunun için cep telefonu mesaj kısmına başvuru sahibinin TC kimlik numarasını yazdıktan sonra 8444 numarasına mesaj göndermek yeterlidir. Bu mesajdan sonra banka tarafından geri dönüş sağlanır ve ön onay verilmek kaydıyla işlem başlatılır. Bu sayede Odeabank şubesince kredi işlemleri için başvuru evrakları teslim alınır. Bu aşamalardan sonra banka cep telefonu parasını peşin olarak öder ve alım işlemi peşin olarak yapılacaktır. Burada yer alan işlemlerin tümünde kredi başvurusu yapıp kredi alan kişi olacaktır. Yani Vatan Bilgisayar Odeabank ile herhangi bir temas kurmamış olacaktır. Bu da cep telefonunun taksitlendirmesinin bankaya yapılması ve oraya ödenmesi anlamına gelecektir.

Ayrıca bazı sorular geliyor ona da bir cevap vermek istiyorum. Bu tarz kredi tipi şuan sanırım sadece cep telefonları için kullanılıyor. Bilgisayar vb. ürünler için geçerli mi bilemiyorum. Bunun için Vatan bilgisayar internet sitesi üzerinden üyelik alıp iletişime yazabilirsiniz. Ya da telefon ile hangi şehir şubesinden alım yapacaksanız oranın numarasını arayıp sorabilirsiniz. En doğru cevabı onlar verecektir. Biz bildiğimiz kadarını sizlerle paylaşıyoruz.

Bu kredi tipi bilindiği üzere 2015 yılında başladı. Ayrıntılı bilgi almak isteyenler Vatan bilgisayar veya Odeabank ile irtibat kurabilirler.Bir önceki yazımız olan Yeni Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır başlıklı makalemizde denizbank kredi başvurusu, garanti bankası kredi başvurusu ve işbankası kredi başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Admin diyor ki:

  Merhaba arkadaşlar kampanya hakkında sorularınız olduğu için yorum atma gereği duydum. Şuan vatan bilgisayar ve odeabank anlaşması ile 36 aya kadar tüm ürünlerde vade yapılabiliyor. Cep telefonları da dahildir.

 2. Alper diyor ki:

  Sms atiyorum acaba neden gitmiyor anahtar kelime yanlis cevabi geliyor

  1. Admin diyor ki:

   Olmadıysa 0850 222 56 56 – Vatan Computer Çağrı Merkezi, arayıp daha net bilgi alabilirsiniz. Teşekkürler.

 3. Ayşe diyor ki:

  İyi gnler acaba haftasonu bu uygulamayı yapabiliyor muyuz

  1. admin diyor ki:

   Vatan bilgisar ile işlem yapabilirsiniz sanırım. Fakat bankalar kapalı olduğundan kredi işlemi haftaiçine kalacaktır.

 4. Songü diyor ki:

  Merhaba ödenecek olan faizde sonradan bir artış olur mu?

 5. sakusta diyor ki:

  Sadece telefon mu alınıyor ? Başka bir şey de alabilir miyim ?

  1. admin diyor ki:

   Diğer ürünler içinde geçerlidir muhtemelen, burada cep telefonunu konu etmemizin sebebi, kredi kartı ile taksitli telefon alışverişine getirilen kısıtlamadan dolayıdır. Asıl amaç bunun önüne geçebilmektir.

Bir Cevap Yazın

Yukarı Çık