Vatan Bilgisayardan Odeabank Kredisi İle Telefon Alabilirsiniz

Vatan Bilgisayar Kampanyaları

Bu yazımızda sizlere Vatan Bilgisayardan Odeabank kredisi ile telefon nasıl alınır konusunda bilgi vereceğiz. Günümüzde özellikle teknolojinin gelişmesiyle birlikte internet üzerinden yapılan işlem sayısında oldukça büyük artış yaşanmıştır. Bunun yanında bankalarca sunulan kredi ve kredi kartı gibi hizmetlerin olması insanları tüketim yönünde teşvik etmektedir. Buna en güzel örnek hemen her sene piyasaya farklı ve özellikleri değişik birçok cep telefonu modeli çıkmaktadır. Özellikle akıllı telefonlar günden günde değişimi daha çok yaşamaktadır ve yaşatmaktadır. Böyle olunca insanlar gerek ihtiyaçlarını karşılayabilmek için gerekse de teknolojiyi yakından takip edebilmek adına akıllı telefon piyasasını daha dikkatli takip etmektedirler.

Telefon Alma Özellikleri

Yazımızın konusu gereği Vatan Bilgisayardan Odeabank kredisi ile telefon nasıl alınır sorusuna cevap arayarak yukarıdaki durumda olan müşterilere yardımcı olabiliriz. Ancak bu konuda bazı noktalara da dikkat etmek faydalı olacaktır. Bu kapsamda Vatan Bilgisayar’dan alınacak olan cep telefonu yalnızca %3,9 fark ile 12 ay vadede ödenebilmektedir. Bir örnekle açıklamak gerekirse 1000 TL’ye alınacak bir cep telefonu 12 ay vade ile 12 X 86,6 = 1039 TL’ye alınabilecektir. Odeabank kredisi Vatan Bilgisayar’ın hemen hemen bütün mağazalarında bu kampanya geçerlidir. Peki bu kampanyadan faydalanmak için ne yapmak gerekir?

Vatan Bilgisayardan Odebank Kredisi İle Taksitli Cep Telefonu Alma

Vatan Bilgisayardan Odeabank kredisi ile telefon nasıl alınır sorusunun cevabı çok basittir. Bu bağlamda Odeabank kredi başvurusu için bir kısa mesaj göndermek yeterli olacaktır. Bunun için cep telefonu mesaj kısmına başvuru sahibinin TC kimlik numarasını yazdıktan sonra 8444 numarasına mesaj göndermek yeterlidir. Bu mesajdan sonra banka tarafından geri dönüş sağlanır ve ön onay verilmek kaydıyla işlem başlatılır. Bu sayede Odeabank şubesince kredi işlemleri için başvuru evrakları teslim alınır. Bu aşamalardan sonra banka cep telefonu parasını peşin olarak öder ve alım işlemi peşin olarak yapılacaktır. Burada yer alan işlemlerin tümünde kredi başvurusu yapıp kredi alan kişi olacaktır. Yani Vatan Bilgisayar Odeabank ile herhangi bir temas kurmamış olacaktır. Bu da cep telefonunun taksitlendirmesinin bankaya yapılması ve oraya ödenmesi anlamına gelecektir.

Ayrıca bazı sorular geliyor ona da bir cevap vermek istiyorum. Bu tarz kredi tipi şuan sanırım sadece cep telefonları için kullanılıyor. Bilgisayar vb. ürünler için geçerli mi bilemiyorum. Bunun için Vatan bilgisayar internet sitesi üzerinden üyelik alıp iletişime yazabilirsiniz. Ya da telefon ile hangi şehir şubesinden alım yapacaksanız oranın numarasını arayıp sorabilirsiniz. En doğru cevabı onlar verecektir. Biz bildiğimiz kadarını sizlerle paylaşıyoruz.

Bu kredi tipi bilindiği üzere 2015 yılında başladı. Ayrıntılı bilgi almak isteyenler Vatan bilgisayar veya Odeabank ile irtibat kurabilirler.

56 Yorum

 1. Merhaba arkadaşlar kampanya hakkında sorularınız olduğu için yorum atma gereği duydum. Şuan vatan bilgisayar ve odeabank anlaşması ile 36 aya kadar tüm ürünlerde vade yapılabiliyor. Cep telefonları da dahildir.

  1. peki sigorta şarti varmi diger krediler gibi sigorta var ama en az 6 ay olmasi gerekiyor diger kredilerde bunda sigorta şarti varmi acaba ise baslayali 1 ay oldu

   1. Engin bey şimdi size kesin bir cevap verip yanıltmak istemiyorum. O yüzden aslında Vatan ile ya da Odeabank ile irtibat kurarsanız bu konuda daha iyi olur. Yazımız sadece kampanyadan kişileri haberdar etmek için hazırlandığından resmi bir içerik değildir. İlginize teşekkürler.

  1. Vatan bilgisar ile işlem yapabilirsiniz sanırım. Fakat bankalar kapalı olduğundan kredi işlemi haftaiçine kalacaktır.

  1. Diğer ürünler içinde geçerlidir muhtemelen, burada cep telefonunu konu etmemizin sebebi, kredi kartı ile taksitli telefon alışverişine getirilen kısıtlamadan dolayıdır. Asıl amaç bunun önüne geçebilmektir.

  1. Telefon ile bir sorun derim. Öğrenci olduğunuz için sorun olursa bir yakınınızın üzerine yapabilirsiniz işlemi.

 2. merhaba admin bey ben 2.000 tl lik kredi alıcam 4 taksite böldürmek istiyorum ve benim toplam geri ödemem ne kadar olur teşekkürler.

  1. Konu ile ilgili en doğru bilgiyi Vatan bilgisayar şubesinden veya odeabank ile görüşerek alabilirsiniz. Faiz oranları değişiklik gösterebileceği için biz şuan ne desek sizi yanıltmış oluruz.

 3. Merhaba benim alicağım cihaz 2750 lira bunu banka tarafindan 12 taksit yapmak istiyorum mümkün mü bu eğer mümkünse benim bankaya ne kadar geri ödemem olucak tesekkürler.

  1. Sana 3200 falan gelir vadeyle ortalama taksitler 12 15 24 şekilde gidiyor ona göre vade farkı alınıyor.

 4. Selamlar 3250 TL’lik telefon alacağım fakat 24 ay taksitle almak istiyorum bu mümkün mü? 24 ay taksit nevcut mu?

 5. Eşimin abisi bu haltı yiyerek eşimin üzerine telefon almış banka nasıl oluyorda bir bayanın tc ile başkasına kredi veriyor açıklama bekliyorum

  1. Bu konuda maalesef bilgi veremiyorum. Bunu ancak banka ve alışveriş merkezi ile görüşerek öğrenebilirsiniz.

  1. Evet krediyi zaten alışveriş miktarına göre veriyorlar bildiğim kadarıyla. Yine de banka ile bir konuşun.

  1. Çetin bey maalesef o konuda kesin bir bilgimiz yok. Bunu mağaza yetkilisi veya banka ile görüşmeniz gerekiyor.

 6. Benim hem telefona hemde nakit paraya ihtiyacim var yani 3000 tl ceksem 1000 tlye telefon alsam 2000 tlsini nakit olarak alabilirmiyim acaba bilgi verirseniz sevinirim

  1. Alacağınız ürünün miktarı kadar çekebiliyorsunuz maalesef. Bu gibi durumlar için bir banka ile görüşün yinede.

  1. 3 ay oldu ıse baslıyalım sıgortamda yatıyor kesın gıttıgımde ıstedıgım telefonu alabılırmıyım bana bu konuda yardımcı olabılırmısınız admın ?

 7. Taksitle telefon alsam onların verdiği hesap numarasına 2 aylık yada 3aylik birden para yatirsam direk 2 aylın borcunu oduyolarmi yoksa günü doldugundami alıyorlar acaba

 8. başvuruda bulundum 10 gün içersinde yanıt alıcagımı söylediler 40 dakika sonra olumsuz yanıt geldi ben anlayamadım.

  1. Nasıl basvurdunuz? Ben tc yazıp gonderdigim de anahtarkelime ve ya mesaj formatı hatalıdır diye mesaj geldi.

 9. 1300 tl lik tlf alacam 5 taksite boldurecem ama kartta sadece ilk taksit parasi var alabilir miyim yoksa 1300 tllik limit olacak

  1. Merhaba Orhan bey, kartınızda alışverişi yapacağınız tutar kadar limit olması gerekiyor. Kartınızdan taksitli alışveriş yaparken A miktara alıp B miktar şeklinde taksitlendirme yapılırken, A miktarın tamamı limitinizden düşülür. Taksitin size sağladığı avantaj sadece aylık olarak B miktarı borçlanıyor ve ödemeniz gerekiyor olmasıdır. Yani mağaza aslında bu parayı bankadan tamamını alıyor. Size bu hizmeti sağlayan tamamen banka oluyor. Sizden taksit taksit alıyor paranızı. Umarım açıklayabilmişimdir.

  1. Onay aldığınızda bildiğim kadarı zaten size nakit verilmiyor. Gidip hangi ürün için aldıysanız krediyi, o ürünü vatandan alıyorsunuz.

 10. Söyle bir sorum olacak üniversite öğrencisiyim ve çalışmıyorum suan kyk dan kredi alıyorum. Telefona ihtiyacım var ve odeabanktan kredi almak istesem çıkar mı ? Birde alakasız olacak ama vatan bilgisayarda telefon ücretini yarısına yakını peşin verip kalan kısmını taksitlendirmem mümkün mü?

  1. Merhaba sitemiz sadece bilgi amaçlı olduğundan bu kadar ayrıntıyı maalesef cevaplandıramıyoruz. Bunun için Vatan ile telefon üzerinden ya da mağazaya giderek görüşmenizde fayda var. Sizi yanıltmak istemeyiz.

   1. Peki teşekkürler ilginiz için.Belki alakalıdır şuan ki sorum. Odeabank veya akbankdan vatanbilgisayar için ihtiyaç kredileri hafta sonuda alınabiliyor mu başvuru ve geri dönüş hafta sonu yapılabilir mi ?

 11. Bilgisayar toplamak için bir iki bankaya kredi için başvurdum, onaylanmadı. Vatan’a gidip onların aracılığıyla toplayacağım bilgisayarın tutarı kadar kredide yardımcı oluyorlar mı? Yoksa sadece telefon alacaklara mı bu şekilde yardımcı oluyorlar? Bilginiz var mı? Teşekkürler.

  1. Bildiğim kadarıyla diğer ürünler içinde yardımcı olabiliyorlar. Dilerseniz bir telefon ile sorun.

 12. Odeabank kredi kartina veya hesabina sahip olmadan telefon icin kredi alabiliyormuyuz biraz garip soru oldu ama

  1. Kredi kartı ve hesap şartı yok. Kredi başvurusunda bankanın notunuza bakarak vereceği onay önemlidir.

Bir Cevap Yazın