Vakıfbank Kredi Kartı Nasıl Kapatılır | Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notum

Vakıfbank Kredi Kartı Nasıl Kapatılır

Vakıfbank Kredi Kartı Nasıl Kapatılır

İçinde kart numaranızın da bulunduğu dilekçe ile size en yakın Vakıfbank şubesine giderek kart iptalini talep edebilirsiniz. Burada asıl olan sözleşme iptalidir. Sözleşme iptalini gerçekleştiren belgelerin fotokopilerini alıp saklamanız yeterli olacaktır.

Telefon bankacılığı ile kart iptali için 444 0 724 numaralı telefonu arayarak Vakıfbank müşteri hizmetlerine ulaşabilir ve kart iptalini talep edebilirsiniz. Fakat dikkat edilmesi gereken hususlardan biri kart iptalinden emin olmaktır. İleride karşılaşabileceğiniz problemler için, kesinlikle sizinle görüşen müşteri temsilcisinin adı, soyadı ve görüşme tarihinizi not almalısınız. Bunun dışında eğer internet bankacılığı kullanıyor iseniz ki kesinlikle kullanmanız önerilir, iptali istenen kartı internet bankacılığı ile de kontrol edebilirsiniz. Gerekli bilgileri vakifbank.com.tr’den girdikten sonra, eğer kartınıza erişemiyor iseniz, kartınız iptal edilmiş demektir.

Bankalar, iptali istenen kartı istendiği günden itibaren yedi gün içinde iptal etmek ile mükelleftir. Kartı iptal etmek için önce karta ait borçların tamamen kapatılmasını tavsiye ediyoruz. Fakat eğer böyle bir imkanınız yoksa, kartın devam eden taksitlerini, iptal etme işleminden sonra da ödemeye devam edebilirsiniz. Banka kartı ve kredi kartı kapattırma konusunda sizlere yazdığımız bu yazı 2016 yılı itibari ile tekrar gözden geçirilmiş ve güncellenmiştir.

Bir önceki yazımız olan HSBC Kredi Kartı Nasıl Kapatılır başlıklı makalemizde hsbc kredi kartı, hsbc müşteri hizmetleri ve kredi kartı iptal hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Cemil gör dedi ki:

    Yillik Aidatı olmayan vakifbank world kartima aidat uygulayan banka yetkililerinden iptalini istememe rağmen hayli bir zaman geçmesine rağmen iptal edilmedi şimdi ise ya Aidatı kaldırın yada iptal edin syglarmla

Bir Cevap Yazın

Yukarı Çık