Vakıfbank Kredi Başvurusu | Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notum

Vakıfbank Kredi Başvurusu

Vakıfbank Kredi Başvurusu

Vakıfbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Avantajlı ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında yer alan Vakıfbank düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyaları ile acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam ediyor. 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullandıran banka müşterilerine düşük ihtiyaç kredisi faiz oranları ve dosya masrafsız kredi kullanım olanağı sağlıyor. Vakıfbank internet şubesi müşterileri ise anında kredi başvurusunda bulunarak bankaya gitmeden kredi kullanabiliyor.

Vakıfbank Kredi Başvurusu

İhtiyaç kredisi kullanmak istiyorum diyen kişiler için Vakıfbank alternatif kredi başvuru kaynakları sunuyor. Bunlardan ilki gerekli olan Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvuru evrakları ile Vakıfbank şubeleri üzerinden şahsen başvuruda bulunarak kredi başvuru formu doldurmaktır. Banka şube yetkilisi başvurunuzu inceleyerek uygun bulunması durumunda kredi onayı vererek kredi kullandırım işlemini hemen tamamlayarak talep ettiğiniz tutarın ödenmesini sağlayacaktır. Ancak bunun için kredi notu seviyenizin ve aylık belgelenebilir gelirinizin başvuruda bulunduğunuz kredi tutarına uygun olması gerekir.

Vakıfbank SMS Kredi Başvurusu

Kredi başvurusu için kullanabileceğiniz bir diğer kolay yöntem ise SMS kredi başvurusunda bulunmaktır. Bunun için cep telefonunuzun kısa mesaj bölümünden büyük harflere KREDI (noktasız olarak yazılması gerekmektedir) yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra kimlik numaranızı ve aylık belgelenebilir gelir tutarınızı aralarında bir boşluk bırakarak ekledikten sonra oluşturduğunuz kısa mesajı 5724 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır.

Kredi başvurunuz banka tarafından değerlendirildikten sonra mesaj yolladığınız aynı cep telefonu numarasına Vakıfbank kredi başvuru sonucu mesaj olarak gönderilecektir. Başvurunuzun onaylanması durumunda kredi ön onayı mesajı gönderilerek kredi evrakları ile en yakın şubeye başvuruda bulunarak kredinizi kullanmanız istenir. Kredi ön onayı verilen kredinin kullanılmaması durumunda banka kredi istihbarat süreci için kredi masrafı talebinde bulunma hakkına sahiptir. Bu nedenle sadece kesin olarak kullanmayı düşündüğünüz kredi tutarları için başvuruda bulunmanız gerekir.

Vakıfbank ATM’den Kredi Başvurusu

ATM’den kredi kullanmak isteyen kişilerin ise Vakıfbank ATM’leri üzerinden işlem yapmaları gerekmektedir. Vakıfbank müşterisi olmayan ya da Vakıfbank bankomat kartı bulunmayan kişilerin ana menüden kartsız işlemlere basarak açılan ekranda sırasıyla krediler ve kredi başvurusu ekranını seçmeleri ve ekranda istenilen bilgileri doldurmaları yeterli olacaktır. Vakıfbank müşterileri ise bankomat kartı şifresi ile hesaplarına giriş yaptıktan sonra krediler alanını seçerek kredi başvurusunda bulunma imkanına sahiptir.

Bir önceki yazımız olan Restorasyon Kredisi Limitleri başlıklı makalemizde Restorasyon kredileri, Restorasyon Kredisi ve Restorasyon Toki hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. kadir dedi ki:

  Vakıfbank’tan Kamu Personeli için kredi imkanları var mı? Yani faiz olarak daha avantajlı kampanya varsa bilgi almak isteriz.

 2. Sema dedi ki:

  yapı kredi ve vakıfbank world kartlara 6 taksit diyor kart nolarını girince tek çekim dışında bişey çıkmıyor ?

 3. duygu dedi ki:

  Vakıfbank, bankacılıkta olayı aşmış✌✌

 4. busrasararmis dedi ki:

  Kredi tercihlerimde nedense hep vakıfbank tercih ediyorum.

 5. enwers80 dedi ki:

  vakıfbank kredilerinde yakın zamanda faiz indirimi olacak deniyor.

 6. kucukaysegul1 dedi ki:

  Vakıfbank’ta tarla kredisi oranları ne durumda.

 7. Haticeoznur2 dedi ki:

  Vakıfbank’tan maaşımı alıyorum. Bu kredi faiz oranlarında bana artı bir avantaj sağlar mı?

 8. ilyashizli dedi ki:

  Vakıfbank Masrafsız Komisyonsuz Uygun Faizli kredi avantajı vardı geçen sene. Yakın zamanda yine böyle bir şey olacak sanırım öle bir duyum aldım.

Bir Cevap Yazın

Yukarı Çık