Vakıfbank Bankomat Hesap no Nerede Yazar | Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notum

Vakıfbank Hesap Numarası Nerde Yazar

Vakıfbank Hesap Numarası Nerde Yazar

Vakıfbank hesap numarası kartın neresinde yazıyor?

Yeni hesap kartı açtırdığınız da ihtiyaç duymadıkça bakmadığınız yer aslında banka hesap numarasının yazdığı yerdir. Bu tür sorunlar ile karşılaştığınızda kolay çözüm oluştursun diye bugün sizlere Vakıfbank Bankomat hesap no nerede yazıyor, açıklama gereği hissettik.

Hemen açıklamaya geçelim, bankaların hemen hepsinde bu işlem aynıdır. Farklılık gösterene pek rastlamadım. Vakıfbank için konuşmam gerekirse, kartın arka yüzünde yer alan 16 haneli numara sizin banka hesap numaranızdır. Kısaca özetlemem gerekirse burada yer alan rakamların görevleri şu şekildedir;

– TR kodu sonrasında ülke kodu olarak 2 hane yer alıyor.

– Daha sonra 5 hane olarak yine bankanın şube kodu olan rakamlar yer alıyor.

– Son kısımda ise sizin işinize yarayacak olan bu, 16 haneli rakam yer alır ve hesap numaranızdır.

Hesap no nerede yazar

Aslında size burada ” Hesap numarası nerede yazar ” sorusunu açıklarken bir yandan da Vakıfbank hesap numarası kaç haneli olduğunu anlatmış olduk. Bununla beraber Vakıfbank şube kodu nerede yazıyor, ibanın son kaç hanesi hesap numaranız gibi soruları da yanıtladık.

Bu işlemler sizin için yeterli olmadı ise müşteri hizmetlerini arayıp daha detaylı bilgi almanız mümkün. Hesap numaranızdan emin olmak için bunu yapmanızda faydalı olacaktır diye düşünüyorum. Biz sonuç olarak resmi bir işlem yapmıyoruz, bildiğimiz kadarını sizlere sunuyoruz. Yine banka ile görüşmek gerekebilir.

Yazımız içerisinde eksik ya da yetersiz bulduğunuz bir kısım var ise yorum atmaktan lütfen çekinmeyiniz. Burada sizlere kısa bir yazı içinde yeterli bilgiyi sunmaya çalıştım. Umarım faydalı olabilmişimdir.

İbandan Hesap Numarası Bulma

Tam olarak örneklemek için ise yazı sonunda yer alan resme bakabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan PTT Kart Bakiye Sorgulama başlıklı makalemizde ptt hesaba bakma, ptt hesabımda para var mı ve ptt kart bakiye sorgulama sms hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Yukarı Çık