Vakıfbank Bankomat Hesap Bakiyesi Öğrenme

Teknolojinin her geçen gün gelişmesiyle birlikte hayatımızdaki birçok şey daha rahat ve daha kolay bir biçimde oluşmasını sağlamakta. Bunlardan biride banka kuyruklarına girerek ve aynı zaman’da bakanın prosedür işlemlerine tabi kalarak hesap bakiyesi öğrenme ve benzeri işlemler üzerine artık mecbur olmadığımız üzerine olmakta. Vakıfbank, müşterilerinin banka şubelerine kadar gidip, ekstradan saatlerce kuyruk beklemesine ve bankaların çeşitli prosedürler altında bekletilmesinin önüne geçmiştir. Vakıfbank Bankomat hesap bakiyesi öğrenme işlemlerinizi telefon ve internet bankacılığı üzerinden rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

VAKIFBANK BANKOMAT HESAP BAKİYESİ NASIL ÖĞRENİLİR

İşlemlerin başında telefon bankacılığı gelmekte. Vakıfbank hesap bakiyesi sorma işlemlerinizi 0850 222 0724 numarasına sahip müşteri temsilcisine bağlanarak öğrenebilirsiniz. Aynı zaman’da dilerseniz müşteri temsilcisini beklemeden tuş kombinasyon yöntemi ile adımları ilerleyerek kendi sorgunuzu kendinizde gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri temsilcisine bağlanmak istemiyor ve kendiniz işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız, ilk olarak aramayı gerçekleştirdikten hemen sonra 3 tuşuna ve hemen sonrasında ise 1 tuşuna basmalısınız. Vakıfbank TL hesap bakiyesi öğrenme kanalına bağlanmak istiyorsanız 3, 1 ve yine 1 tuşuna basarak işleminizi tamamlayabilirsiniz. Vakıfbank döviz hesabı bakiyesi öğrenme kanalı için ise 3, 1 ve son olarak 2 tuşuna basarak işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

İNTERNET’TEN VAKIFBANK HESAP BAKİYESİ ÖĞRENME

Vakıfbank internet bankacılığı şubesi üzerinden bir işlem yaparak ta hesap bakiyeniz konusunda tüm detaylara sahip olabilirsiniz. Buraya tıklayarak Vakıfbank resim web sitesine erişim sağlayıp, size ait bilgilerle giriş yaptıktan sonra panelden hesap bakiyesi ve diğer tüm hareketleri anında takip edebilirsiniz. Vakıfbank internet bankacılığı panelinde müşterilere özel olarak sunulan kişiselleştirilebilen bir menüdür. Bu sayede sadece işinize yarayan menü işlemlerini tek bir çatı altında toplayarak sürekli ziyaret edip bilgi sahibi olabilirsiniz.

Mail ile Bakiye Öğrenme

İnternet bankacılığı dışında dilerseniz e-posta hesabınız üzerinde de güncel hesap bakiyeniz hakkında bilgilere sahip olabilirsiniz. Bu işlem için 0850 222 0724 numaralı hattı arayarak 3, 2 ve 1 tuşlarına basarak işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem sonrasında sisteme kayıtlı olan e-posta adresinize son 30 gün içerisindeki tüm hesap hareketleriniz ve bakiye bilgileriniz mail adresinize gelmektedir.

Alternatif bir Video :
Bu videoda Mobil uygulamanın kullanımı anlatılmıştır.