Turkkom Kobi Kart Nedir?

Kobi işletmelerine ve tüketicilere indirimli ürün almasını sağlayan ve ”Her ay en az elektrik veya doğal gaz faturası kadar tasarruf yapacaksınız” sloganıyla adını duyuran ve günden güne adını sıkça duymaya başladığımız Turkkom Kobi kart, her Turkkom sistemine üye işletme sahiplerine hem de bu işletmelerden alışveriş yapan tüketicilere kasa başında indirim imkanı vermektedir. Peki Turkkom Kobi Kart nedir?

Turkkom Kobi Kartlarda Her Alışverişte Yüzde 10 İndirim

Turkkom Kobi Kart, üye iş yerlerinin kazanmış oldukları gelirlerine ilaveten, Kobi kart kullanan müşterilerinin yapacakları her alışverişten de kar elde edecektir. Turkkom sistemi sayesinde üye iş yerleri, yeni ürünleri için yapacakları reklam ve tanıtım maliyetlerine girmeden, indirime giren ürünlerini, Turkkom sistemi sayesinde tüm kobi kartlarına yükleyecek ve böylece tüm Kobi kart sahipleri hangi üye iş yerinin hangi üründe indirim yaptığını öğrenmiş olacaktır.

Turkkom Kobi Kart Nasıl Aktif Edilir?

Turkkom yetkilileri , üye olmak isteyen iş yerlerine ücretsiz 400 tane Turkkom Kobi kartı bırakmaktadır. Üye iş yeri, müşterilerine bu kartları ücretsiz olarak dağıtmaktadır. Turkkom Kobi Kartını ücretsiz alan tüketiciler, artiindirim.com adresine girerek, üyelik işlemlerini aktif hale getirecektir. Kart aktif hale getirildikten sonra tüketiciler, tüm Turkkom üye iş yerlerinden indirimli alışveriş yapmaya başlayacaklardır. Hemen belirtelim ki Turkkom Kobi Kart tamamen ücretsiz bir hizmet olup, kart aidatı, komisyon gibi bir ücret talep edilmemektedir. Kobi Kart sahipleri, üye iş yerinin kasalarında anında indirim kazanacaklardır.

Turkkom Üye İş Yeri Nasıl Olunur?

Gelelim Kobiler Turkkom sistemine nasıl üye olacaklar?.Turkkom sisteminde, tüketicilerinde olduğu gibi Kobilerde sisteme kayıt için herhangi bir ücret ödemeyeceklerdir. Turkkom sisteminden yararlanmak için işletmeler belirleyecekleri ürün ve ürünler için en az %10 indirim yapmaları gerecektir. İşletmeler, indirim uygulayacakları ürün ve ürünlerini Turkkom sistemine bildirecek ve tüm Kobi kartlarına ilgili işletme ve indirimli ürünleri yüklenecektir. Turkkom’da ki sistem, üye iş yerleri, müşterilerine dağıtmış olduğu kartlardan yapılacak alışverişlerden tıpkı tüketiciler gibi kendileri de yapacakları alışverişlerde %10 indirim kazanacaklardır.