TMSN Tümosan'da Beklenen Hareket Başladı | Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notum

TMSN Tümosan’da Beklenen Hareket Başladı

TMSN Tümosan’da Beklenen Hareket Başladı

Tümosan ilk seansı tavan yaparak 16 mart 2015 tarihi itibari ile seans sonunu %11 üstünde 7,95 seviyesinde kapattı. Gelen haberler ise umut verici oldu.

Gelen haberler arasında en dikkat çekici başlık savunma sanayi ile olan sözleşmelerin kesinleşip imzalanmasıdır. Zira bildiğiniz gibi sözleşmeler lafta kalmadığı anda somut adımlara geçildiğinde hisseler yükselebiliyor.

Ciroya %30 olarak katkı yapması beklenen antlaşmanın detaylarında çok yüksek bütçeler olmakta. Ayrıca şirketin kapa yapmış olduğu resmi açıklamalara baktığımızda Açıklamada “Güç Grubu Geliştirilmesi Projesi” kapsamında şirketimiz ve Savunma Sanayi Müsteşarlığı arasında 17 Mart 2015 tarihinde sözleşme imzalanması planlanmıştır.
Savunma sanayi için ilk yerli güç grubunu geliştirecek firma olarak anlaşmanın tüm yatırımcılarımız ve milletimize hayırlı olmasını diliyoruz.” denildi.

tmsn

Hissenin 2.seansı tavan ile açması bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan 4G'ye Destek Verene Tam Destek Veriliyor başlıklı makalemizde 4g nedir, 4G özellikleri ve avea 4g hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Yukarı Çık