TC ile Findeks Kredi Notu Sorgulama 2015 | Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notum


TC ile Findeks Kredi Notu Sorgulama

Kredi Notu Sorgulama sitesi olan Findeks, sizlerin bugüne kadar bankalar ile olan etkileşim sonucu ortaya çıkan notunuzu veren ücretli bir servisdir. Bu servis sayesinde bankalar tarafından bakılan kredi notunuzu, sizde kendiniz öğrenebileceksiniz. İlk sorgulama işlemi ücretsiz olmakla beraber bir sonraki sorgulama işlemi sadece 5 tl dir. Yapacağınız tek işlem TC kimlik numaranız ile Findeks Kredi Notunuza bakmak olacaktır.

Findeks

Findeks

TC ile Findeks Kredi Notu Sorgulama 2015

Findeks, kimlik numaranız aracılığıyla size bankalar tarafından ortalama notunuzu veriyor. Bunu size sağlarken kişilerin bugüne kadar kredi kartı veya kredi gibi ödeme durumlarına göre notunuz şekillenmekte. Yani Kredi Notunuz bugüne kadar yapmış olduğu ödemelere göre değerlendirilmektedir. Bu yüzden Findeks Kredi Notunuzu Sorgulama yaparken sizden istediği TC kimlik numaranız sayesinde KKB nize ulaşıp, sizin göremeyeceğiniz bilgiler sayesinde Kredi Notunuza ulaşarak sizlere bilgi vermektedir. Bu yazıdan daha özenle hazırlanmış ve daha fazla bilgi içerek diğer yazımızı incelemenizi tavsiye ederiz. Adresini aşağıya ekledik. O konumuz daha güncel ve daha fazla bilgi içeriyor. Bilginize.

Kaynak link : https://www.kredinotusorgulama.com/tc-kimlik-numarasi-ile-kredi-notu-sorgulama.htmlBir önceki yazımız olan Findeks Kredi Notu Sorgulama Nasıl Yapılır başlıklı makalemizde Findeks, findeks kredi notu ve findex hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Yukarı Çık