Survivor'un ücretlerini kredi kartı ile ödemek | Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notum

Survivor’un ücretlerini kredi kartı ile ödemek

Survivor’un ücretlerini kredi kartı ile ödemek

Kredi kartları nelere kadir olduğunu bir kez daha bu haber ile anladık. Ünlü oyuncu ve şef Acun bey’in röportajında Survivor Adasındaki maliyetlerin bir kısmını kredi kartları ile çektiğini bildirmiş.

acun-ilicali

Geçmişten geleceğe hızlı adımlar ile mesafeleri hızlı bir şekilde aşarak büyük bütçelerin sahibi olmayı başaran Acun Ilıcalı dan şaşırtan haber geldi. Acun Ilıcalı, Survivor’u ilk çektiğinde parası olmadığını söyleyerek “O dönem paramı alamıyordum. İrfan Ağabey’den aldığım kredi kartlarını alıp Panama’ya gidip programımı çektim” dedi.

Survivor‘ı kredi kartı ile çektiğini ifade eden Acun şunları söyledi: “Valla benim çok sağlam dostluklarım var. Ben yıllarca önce düşünün İrfan Şahin’in kredi kartları ile Survivor’u çektim. Çünkü o dönem paramı alamıyordum. İrfan Ağabey’den kredi kartlarını alıp onu bankaya borçlandırdım, Panama’ya gidip programımı çektim. Benim dostluklarım sağlamdır. Serhat Albayrak ile ayda bir kez mutlaka yemek yeriz.”

Bir önceki yazımız olan MEPET Metro Petrol ve Tesisleri Hisse Analizi Mart 2015 başlıklı makalemizde asya bank, brüt takas ve hisse analizleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Yukarı Çık