ŞipŞak Para ile TEB Kredi Kartından Nakit Çekim

TEB, 2019 yılına TEB kredi kartı ile çekilecek paraları 12 aya kadar taksitlendirme kampanyası ile girmiştir.Bu yazımızda da ŞipŞak para ile TEB kredi kartından nakit çekim hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

ŞipŞak Para ile TEB Kredi Kartından Nakit Çekim Detayları

TEB kredi karı ile kredi kartının limiti kadar ATM noktaları TEB internet şubesi ve 0850 200 06 06 numaralı TEB telefon bankacılığına başvuru yaparak günün her saatinde taksitli nakit çekim yapılabilir. TEB’in 2019 kampanyasını detaylı incelediğimizde

. Kredi kartı nakit çekimlerinde 3-12 ay arası vadelendirme yapılmaktadır.

. Minimum çekim 250 lira ve maksimum kullanım limiti 10.000 liradır.

. Tüm vadelerde 1.84% faiz oranı uygulanacaktır.

.Nakit çekimlerinde tek işlemlerde en fazla 2000 lira ve günlük 4000 lira nakit çekim hakkı bulunmaktadır.

. 08.10.2013 tarihinde yürürlüğe giren banka ve kredi kart hakkındaki yönetmelik gereği bir yıl içerisinde 3 defa kredi kart dönem borcunun asgari tutarı altında ödeme yapanlar kredi kartından nakit çekim yapamaz maddesine istinaden 1 yıl içerisinde üç defa TEB kredi kart borcunun asgari tutarın altında ödeme yapan TEB kredi kart sahipleri kampanyadan faydalanamayacaktır.

ŞipŞak Para ile TEB Kredi Kartından Nakit Çekim Faiz Oranları Ve Ödeme Planı

Şipşak para ile TEB kredi kartından nakit çekim kampanyasından uygulanacak faiz oranları %1.84 ‘tür. Bu faiz oranı ile TEB kredi kartından 12 ay vade ile TEB kredi kartı ile nakit çekim yapanlar aylık 48 lira yine 1000 lira nakit çekim yapan müşteriler ise aylık 96 lira ödeme yapacaktır. 500 lira nakit çekim yapanlar 1 yılda 76 lira faiz öderken 1000 lira nakit çekim yapanlar ise 152 lira faiz ödemesi yapacaklardır.

ŞipŞak para ile TEB kredi kartından nakit çekim kampanyasından yararlanan tüketiciler aylık ödemelerini TEB şubelerinden, ATM noktalarından ve internet bankacılık üzerinden ödeme yapabilirler. Son olarak erken ödeme yapmak isteyenlere faiz indirimi uygulanmaktadır.