Şimdi Al 2017’de Öde Kredi Kampanyaları

Düğün, iş yeri açma veya farklı bir ihtiyacı doğrultusunda kredi çekme yoluna giren bireyler bankaların web sitelerinden ya da çeşitli internet sitelerine erişim sağlayarak bu kapsamda yer alan bankaların sunmuş oldukları yeni kredi çekme kampanyaları üzerine araştırmalara girmektedirler. Bu duruma dayalı olarak bankaların belirli tarihlerde müşterilerine ve müşterisi olmak isteyen kişilere çeşitli kredi türü kampanyalarını hazırlayarak tüketicilerin tüm ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebilmeleri için destek olmaktadır. Özelliklede yıl sonu ve yılbaşı kredi kampanyaları kapsamında sürekli kampanya projeleri üreten bankalar 2017 yılına da süper bir giriş yapmak için kolları sıvamış bulunmakta. Günümüz favorileri arasında yer alan şimdi al 2017’de öde kredi kampanyaları üzerine arayışlara geçen tüketiciler bankaların yıl sonuna özel fırsatlarını değerlendirmek kaydıyla hazırlanmakta.

3 AY ERTELEMELİ KREDİ VEREN BANKALAR HANGİLERİDİR?

Bankalar tüketicilerin halinden anlayarak belirli tarih aralığı boşluğuna sahip ertelemeli kredi çekme fırsatını kendilerine sunmaktadırlar. Bu tür kredi fırsatları genel olarak yılın belirli dönemlerinde ortaya çıkmakta olup, kısa süreliğine aktif edilen bankanın kampanyası dahilinde ve şartları içerisinde tüketicilerin kredi çekebilmesini sağlıyor. Bu kapsamda ertelemeli kredi veren bankalar üzerine tüketicilerin sürekli olarak takipte kalması ve kampanyaların başlaması ile birlikte hem şubeden hem de internet bankacılığı üzerinden başvurularını yaparak diledikleri krediyi çekip uzun vadelerle rahatlıkla ödeme şansına sahip olabilmektedirler. Bu duruma dayalı olarak ülkemizde faaliyet gösteren Finansbank ve ING Bank, 3 ay ertelemeli kredi çekme olasılığını gerek kendi müşterileri için, gerek ise müşterisi olmak isteyenler için bu fırsatı kendilerine sunmaktadır.

FİNANSBANK 3 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ

Şimdi al 3 ay sonra öde kredisi ile muhteşem bir kampanyayı müşterilerine sunan Finansbank, kendilerinden alınan krediyi tüketicilerden ilk taksitini 3 ay sonrasına erteleyerek müşterilerinin daha rahat koşullar altında aylık geri ödeme olasılığını güçlendiriyor. Finansbank kredi notu düşük olanlara da kredi desteği sağlayan bankalar arasında ilk sırada yer almaktadır. Buna dayalı olarak birçok kişi Finansbank’ı tercih ederek kredilerini kullanabilmektedirler.

ING BANK 3 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ

Kredi onayını en rahat ve en hızlı bir biçimde veren bankalara arasında ilk sıralarda yer alan ING Bank, müşterilerine ve müşterisi olmak isteyen tüketici bireyler için hazırlamış olduğu 3 ay ertelemeli kredi başvurusu sayesinde birçok kitleye sahip olmuş bulunmakta. Düşük faiz oranlı kredi alma olasılığını güçlendiren ING Bank, tüketicilere aynı zaman’da 48 aya varan vade seçenekleri ile de yardımcı olmakta.

Bir Cevap Yazın