Sigortası Olmayana Kredi Veren Bankalar | Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notum


Sigortası Olmayana Kredi Veren Bankalar

20 Haziran 2015

Bankalar mevcut bireylere kredi vermeden önce bankanın kredi alma şartlarını bireyler yerine getirmelidir. Şartları sağlamayan müşterilerin kredileri onaylanmaz.

Sigortası Olmayana Kredi Veren Bankalar

Sigortasız isçiye kredi veren bankalar ise krediyi isteyen kişinin kriterlerini kendi kriterlerine uyup uymadığın kontrol ederek bu krediyi kullanmalarına izin verirler. Bunlar neler midir? Mesela banka sizden kendi bankalarında bir mevduat hesabı açmanızı isteyebilir. Bankada paranız var ise bu bankadan daha kolay bir şekilde para çekmenizi sağlayacaktır.

Sigortasızlara Kredi

Sigortasızlara Kredi

Sigortasız isçiye kredi veren bankalar sizden evinizin tapusunu ipotek göstermenizi isteyebilir. Üstünüze kayıtlı olan bir malınız var ise onu ipotek göstererek sizlere kredi verebilir. Kefilsiz ve gelir belgeniz var ise bankalar sizlere rahatlıkla kredi kullandırmaya başlar. Eğer sadece tüketici kredisi çekeceksiniz artık kefil falan aranmaksızın kredi notunuz yüksek ise bakalar sizlere rahatlıkla kredi verebilir ve sizlerde istediğiniz bankadan bu krediyi rahatlıkla çekebilirsiniz.Bir önceki yazımız olan Yeni Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır başlıklı makalemizde denizbank kredi başvurusu, garanti bankası kredi başvurusu ve işbankası kredi başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Yukarı Çık