Bozuk Sicile Kredi | Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notum


Sicili Bozuk Olanlara Kredi Çıkartılır mı?

Sicili Bozuk Olanlara Kredi Çıkartılır Mı?

Merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz gibi sicil, söz konusu kredi olduğu zaman oldukça önemli bir işleme sahip. Hatta yapacağımız çalışmalar, ön plana çıkaracağımız işlemler ve dahası için ürettiğimiz detaylara baktığımız zaman, sicili bozuk olanlara kredi çıkartılır gibi pek çok bilgi görüyoruz. Peki ama nedir bu durum? Bankalar bu konuda bizzat çalışma yapıyor mu? Nasıl bir şeklide kredi çıkarılabiliyor? Gelin bu konuyu ayrı ayrı inceleyelim.

Sicili Bozuk Olana Banka Kredi Çıkarmıyor!

Bu tarz ilanlar görüyor olabilirsiniz. Kredi çıkmıyorsa ya da reddediliyorsanız gelin biz size çıkaralım gibi krediler görüyor olabilirsiniz. Bunlar, bazı özel şirketlerin, telefon operatörleri ile anlaşmalı şekilde sunduğu kredi ödemeleri oluyor. Dolayısı ile banka ile pek ilgisi olmuyor. Yani bir arkadaşınızdan borç alıp, karşılığında vadeli olarak geri ödemek, ama yüksek faizler ile geri ödemek gibi düşünebilirsiniz bu durumu arkadaşlar. Peki ama telefoncular bu işi nasıl yapıyor? Hemen ona bakalım.

Anlık Olarak Değişen Durumlar Var

Anlık olarak değişen durumlar var. Mesela cep telefonu konusunda pek çok operatör kampanyaları oluyor. Bu kampanyalara baktığımız zaman, markaların ve firmaların oldukça farklı çalışmalar yarattığını görüyoruz. Yani aslında, özet olarak faturaya ek telefon satılıyor pratikte. İşte bu konuda kredi çıkmayan kişilere kredi hizmeti verenler de bu tekniği kullanıyor. Anlaşmalı bir operatörden ya da bayiden, sizin adınıza telefon satın alınıyor ve bu alınan telefon aynı yere tekrar satılıyor. Bu sayede cihaz açılmamış kutusunda daha uygun fiyata satılmış oluyor. Siz de bu sayede parayı nakit olarak alıyorsunuz ve ödemeyi direk operatöre yapıyorsunuz. Bu yüzden kredi çıkmayana kredi çıkarılır ya da sicili bozuk olana kredi çıkarılır mı? Gibi sorularınızın cevabı tam olarak da bu metinde saklı arkadaşlar.

Yapılacak İş, Kredi Notunuzu Yükseltemeye Çalışmak

Yapacağınız iş, burada kredi notunuzu yükseltmeye çalışmak olacak. Bunu da en güzel düzenli geri ödemeler ile yapabilirsiniz. Kredi notunuz yükselince gerekli kredi alışverişinizi de rahatlıkla yapabilirsiniz. Bu konuda zaman kaybetmeyin ve size dair sunulan çözümleri de online olarak incelemeye başlayın.Bir önceki yazımız olan Otomatik Fatura Talimatı Kredi Notunu Etkiler mi? başlıklı makalemizde banka talimatı, otomatik fatura talimatı ve otomatik talimat nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Yukarı Çık