SarıPanjur Ev Kredisi Vakıfbank | Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notum


SarıPanjur Ev Kredisi Vakıfbank

Konut kredisi adı altında hizmet veren bankalardan biri de Vakıfbank’tır. Vakıfbank Sarı Panjur konut kredisi günümüzde tüketiciler tarafından en çok tercih edilen kredi türlerinden biridir. Vakıfbank yeni düzenlediği Sarı Panjur projesi ile sağlamış olduğu tüm konut kredilerini tek bir çatı altında toplayarak müşterilerine özel olarak sunmuş olduğu konut kredilerini kapsamaktadır. Sarı Panjur ev kredisi ile Vakıfbank müşterileri ev kirası öder gibi ev sahibi olabilmenin mutluluğunu yaşamakta. Kira öder gibi sahip olduğunuz eve yatırım yapma şansını sunan Sarı Panjur, kendi mülküne sahip olmak isteyenler için özel olarak hazırlamış olduğu bu kredi türüyle Türkiye’de birçok kişiyi ev sahibi yapmış ve yapmaya da devam etmekte. Vakıfbank’ın sunmuş olduğu Sarı Panjur konut kredisi diğer banka konut kredilerine göre daha çok vade sunması üzerine yoğun ilgi görmektedir.

SARI PANJUR EV KREDİSİ İÇİN BAŞVURULAR NASIL OLMALI?

Vakıfbank müşterileri için oluşturmuş olduğu www.saripanjur.com.tr adresinden konut kredisi için gerekli tüm bilgileri ve başvuru aşamalarını sunmaktadır. Bunun dahilinde olmak üzere Vakıfbank tarafından sunulan Sarı Panjur’u tek bir çatı altında toplayan çeşitli ev kredi türleri sunarak müşterilerinin kendileri için en avantajlı ve geri ödeme sistemine dayalı olumlu olan krediyi seçmelerinde yardımcı olmaktadır. Bu doğrultuda ev kredisi çekmek isteyen kişi daha az faiz oranlarına sahip olurken, aynı zaman’da geri ödeme konusunda da opsiyonlu taksit seçenekleri arasında tercih yapabilme şansına sahip olmaktadır. Vakıfbank ev kredisi başvurusu için gerekli olan bir takım evraklar ve şartlar bulunmakta.

Bunların en bilineni ev kredisi çekecek olan kişiye ait aylık gelir belgesini yansıtacak bir belge ve 18 yaşını doldurma zorunluluğu bulunmaktadır. Eğer bu her iki etken olumsuz seyir ediyor ise başvuru yapmanız da anlamsız bir hal almaktadır. 18 yaşından küçük ve aynı zaman’da gelir belgesine sahip değilseniz kredi başvurunuz otomatikman olumsuz olarak onaylanacaktır. Sizlerde gelirlerinize dayalı olarak aylık hesaplamalarınızı yapıp sarı panjur ev kredisi üzerine başvuru da bulunabilir, kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz.Bir önceki yazımız olan Restorasyon Kredisi Limitleri başlıklı makalemizde Restorasyon kredileri, Restorasyon Kredisi ve Restorasyon Toki hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. asliskaya dedi ki:

    Vakıfbank konut kredisi bunun dışında kampanyası var mı acaba?

Bir Cevap Yazın

Yukarı Çık