Pınar Su Yeni Yatırım Yapacağını Bildirdi | Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notum

Pınar Su Yeni Yatırım Yapacağını Bildirdi

Pınar Su Yeni Yatırım Yapacağını Bildirdi

Ekonomik haberler hisselerin bir anda hızla yükselmesine vesile olabiliyor. Bunlardan biri de bugün kap’a gelmiş olan özel bir açıklama haberi.

Haberin detaylarına bakıldığında Pınar Su adlı şirketin Bursa İnegöl de yeni yatırım yapacağını beyan etmesi idi. Bilindiği üzere bu ilçede taşınmaz arsası olan şirketin, maliyetleri daha da artırmak adına ambalajlı su ürünleri üreteceğini bildirmişti kap’a.

Pınar Su

Pınar Su

Resmi açıklamaya göre “Yönetim kurulumuz şirketimizin kaynak çeşitliliğini, pazar payını ve verimliliğini arttırma stratejileri çerçevesinde Bursa ili İnegöl ilçesinde sahip olduğu taşınmaz üzerinde yeni bir ambalajlı su dolum tesisi yatırımı yapılmasına karar vermiştir.” sözleri gelmiş. Ayrıca şirketin kap’a bildirmiş olduğu bu haberden sonra hisseleri 3,85 den 4,07 e kadar hızla yükselmiş ve tepki satışlarından dolayı 3,96 a kadar geriledi.

Bir önceki yazımız olan Survivor'un ücretlerini kredi kartı ile ödemek başlıklı makalemizde acun, kredi kartları ve survivor hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Yukarı Çık