Passolig Bakiyenizi Telefon ile Öğrenebilirsiniz

Passolig kart; hayatımıza yeni girmiş olan spor ve ekonomiyi birleştiren bir kart niteliğindedir. Çünkü kart ile istersek alışveriş yapar, nakit çekim yapar, istersek de maçlara gidebiliriz. Ulaşımda kullanabiliriz. Bu kadar çok kullandığımız ve kullanabileceğimiz alan olan kart ile yapılan her alışverişte takımınıza da katkı sağlar ve takımınızın ilerlemesi için siz de çorbaya tuz katmış olursunuz. Passolig ile güçlü ve özgür bir taraftar olmayı başaracaksınız. Çünkü paranız olmasa dahi yalnızca kartınız ile maçlara girme hakkınız bulunmaktadır. Hiç paranız olmasa, kartınızda da bakiye olmasa dahi takımınızın maçlarına ücretsiz olarak katılabileceksiniz. Ayrıca kombine biletinizi Passolig kartınıza da transfer etme imkanınız bulunmaktadır. Bu şekilde yaptığınız transferler sayesinde de her maça kolaylıkla katılabileceksiniz.

Kartınızı hızlı ve kolay bir şeklide başvurarak alabilirsiniz. Kredi kartı başvurunuzu; Passolig internet sitesi üzerinden, Akbank şubeleri aracılığıyla, Vakıfbank şubeleri aracılığıyla, PTT şubeleri aracılığıyla ve passo.com.tr adresinden yapabilirsiniz. Hızlı ve kolay bir şekilde yapacağınız başvurular; hızlı ve kolay bir şekilde yapılarak değerlendirilecektir. Değerlendirmeler sonucunda kredi kartına sahip olursanız kartınızı alışverişte, nakit çekimde ve daha birçok alanda kullanabilirsiniz.

Bakiye Sorgulama İşlemi

Passolig bakiye sorgulama işleminin yapılabilmesi için ne yazık ki internet üzerinde var olan bir yol yoktur. Bakiye sorgulamanız için tercih edebileceğiniz yol yalnızca telefon ile müşteri hizmetlerini aramak olmaktadır. Telefon ile müşteri hizmetlerini arayarak Passolig kredi kartı bakiye sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. 0850 724 33 24 numarasından müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcisi size bilgi teyidi için bazı kişisel sorular soracaktır. Bu soruları doğru yanıtlamanız halinde ise sizin bakiyeniz, müşteri temsilcisi tarafından sisteme bakılarak öğrenilecek ve size bildirilecektir. Sorgulama işlemi olarak sunulan bu sistem biraz bir sistem olsa da zaman içinde bu sistemin de değişime uğrayacağı düşünülmektedir.

Passolig Kartımla Nasıl Alışveriş Yaparım?

Altta sizlere alışverişlerinizde nasıl işlem yapacağınızı anlatan bir video yayınladık. Yayınlanan video işlemleriniz için sizi oldukça aydınlatacaktır.