Paragaranti Tanıtımı ve Kullanımı

Teknoloji gelişim gösterdikçe özellikle de banka sistemlerine yansıyan yenilikler tüketicilerin hem hoşuna gitmekte hem de daha hızlı bir şekilde farklı işlemlerde dahil tüm faaliyetlerde bulunmalarını sağlamaktadır. Özellikle de yatırım işlemlerine dair işlemlerin daha rahat yapılabilmesi üzerine sürekli kendini geliştiren bir altyapıya sahip olan Garanti, Paragaranti.com adlı yeni sistemini devreye sokarak tüketicilerin tüm bankacılık veya yatırım amaçlarına dayalı işlemlerini rahatlıkla yapmalarını sağlamaktadır. Garanti Bankasının internet bankacılığı aracılığı ile sunmuş olduğu bu yaratıcı sistem sayesinde işlemlerinizi daha dikkatli ve daha akıcı bir sistem görünümü sayesinde gerçekleştirmenizi sağlamakta.

PARAGARANTİ NEDİR?

Bilindiği üzere eskiden bankacılık işlemleri dahilinde olan tüketiciler bankalara giderek sıra kuyruğuna geçmekte ve vakitlerinin çoğu zamanını burada geçirmek zorunda kalmaktaydılar. Gelişen teknoloji ve fikirler doğrultusunda internet veya mobil bankacılık üzerinden hızlı bir şekilde işlem yapmaları için tüketicilere Paragaranti.com adlı web sitesi üzerinden rahatlıkla bankacılık işlemlerini yapmalarını sağlayan Garanti Bankası bu tür yeniliklerini göstermeye devam etmektedir. Sadece kredi veya kredi kartı gibi bankacılık ürünleri ile değil, aynı zaman’da borsa ve döviz üzerine de işlemler yapacağınız oldukça gelişmiş bir sisteme sahip olmaktadır. Hisse senedi üzerine de işlem yapan birçok tüketici Paragaranti.com adresini kullanarak kendilerine özel panelden tüm bankacılık, borsa, döviz ve hisse işlemlerini rahatlıkla yapabilmektedir. Paragaranti üzerinden saydığımız bu işlemleri yapabilmeniz için öncelikle bankanın resmi olarak müşterisi olmanız gerekmektedir. Aksi takdirde sadece Garanti Bankası müşterileri için aktif olan bu sistemden yararlanamazsınız.

NASIL KULLANILIR?

Bir önceki paragrafta da belirttiğimiz üzere öncelikle Garanti Bankası müşterisi olmanız gerekmektedir. Bir diğer husus ise bu sisteme ancak müşteri numaranız ve şifreniz ile giriş yapabilmenizdir. Ekonomi açısından oldukça gelişmiş bir sistem altyapısına sahip olan Paragaranti.com sistemi bu doğrultuda sizlere doğru adımlar atmanızda oldukça faydalı bilgiler sunmaktadır. Repo ve bono piyasasını da bu sistem üzerinden rahatlıkla kullanabilirsiniz.

ParaGaranti Videosu :