Maaş Müşterilerine Özel Kredi Ziraat | Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notum

Maaş Müşterilerine Özel Kredi Ziraat

Maaş Müşterilerine Özel Kredi Ziraat

Maaş Müşterilerine Özel Kredi İmkanları

Kamu bankası olması nedeni ile kamu çalışanlarının büyük bir bölümünün maaş hesabını elinde bulunduran Ziraat Bankası promosyon çalışmaları ile bu oranı her geçen gün arttırmayı sürdürmektedir.

Ziraat Maaş Hesabı

Kişinin bankaya giderek kendisine ait bir maaş hesabı açtırması yerine ülkemizde bankalar işverenlerle anlaşma yaparak toplu hesap açmayı tercih etmektedir. Ziraat Bankası maaş hesabı işletim ücreti almamakta olup yine maaş hesabı promosyonu içinde en iyi koşulları sunan bankalardan biri olarak öne çıkmaktadır. Yine maaş hesabı olan kişilerin aldıkları kredi kartı ürünleri için banka ilk yıl kredi kartı aidatı tahsil etmemektedir. Sonraki yıllar için ise bankanın kredi kartı yıllık ücreti alıp almama kararını etkileyen ise kişinin kredi kartı kullanım oranı ve ödeme performansıdır.

Ziraat Bankası Maaş Müşterilerine Özel Kredi

Maaşını kendi şubesinden alan kişilere özel olarak gelir belgesiz kredi kullanımına izin veren banka aynı zamanda çoğu durumda düşük kredi notuna kredi onayı da verebilmektedir. Burada önemli olan maaş müşterisinin ne kadar zamandır maaşını bu bankadan aldığı, sigortalılık süresi ve maaşa göre kredi hesaplaması yapılmasıdır. Bu durumda çoğu zaman banka düşük kredi notuna rağmen kredi onayı verebilmektedir. Maaş müşterilerine özel olarak sunulan kredi paketlerini diğer kredilerden ayıran en önemli farklardan biride çok daha düşük kredi faiz oranları sunularak kredi kullandırılmasıdır. Buna ek olarak düzenlenen dönemsel kampanyalar kapsamında dosya masrafsız kredi kullanılmasına da olanak sağlanmaktadır.

Maaş Müşterilerine Özel Konut Kredisi

İhtiyaç kredisi ve taşıt kredisi paketlerinin yanı sıra konut kredisi paketlerinde de Ziraat Bankası maaş müşterisi olan kişilere çok daha cazip kredi faiz oranları sunmaktadır. Ziraat Bankası konut kredisi paketlerinde maaş müşterilerine özel olarak konut kredisi faiz oranlarını geriye çekerken aynı zamanda konut kredisi dosya masrafı ve konut kredisi ekspertiz ücreti gibi masraflar içinde indirime gitmektedir. Maaşını Ziraat Bankası şubelerinden alan emekliler içinde aynı indirimler ve avantajlar söz konusu olurken emeklilere özel ihtiyaç kredisi ve konut kredisi paketleri de bulunmaktadır. Ayrıca bunlar dışında Ziraat Bankasının talep gören emekliye faizsiz kredi kampanyaları da araştırılmalıdır.

Bir önceki yazımız olan Denizbank 48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi başlıklı makalemizde 48 Ay Vade, 48 ay vadeli kredi ve Denizbank hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Yukarı Çık