En Çok Puan Veren Kredi Kartları 2019

En Çok Puan Veren Kredi Kartları 2019

En çok puan veren kredi kartları, ülkemizde bulunan neredeyse tüm bankalar kredi kartı imkanlarını müşterilerine sunmaktadır. Bu kredi kartı imkanlarını sağlarken aynı zamanda kredi kartından yapacağınız bir harcamaya da puanlar vermektedirler. Kredi kartı aracılığı ile ne kadar çok harcama yaparsanız o kadar çok puanınız olacaktır. Bu puanlar bazen akaryakıt olarak, bazen ise bir alışverişin ödemesinde indirim olarak karşınıza çıkabilmektedir. Puanlarınızı biriktirerek yapacağınız bir harcama için büyük indirim hakkını elde edebilirsiniz. Bazı bankalar yaptığınız akaryakıt alımına göre puanda verebilmektedirler. Bu bankaların verdiği kredi kartları arasında en iyisini öğrenebilmek için en kısa yol en iyi kredi kartı anketini incelemek olacaktır.

Bu anketi inceleyerek kredi kartını kullanan kişilerin oylama yaptığını da varsayarsak en çok oy alan kredi kartı sizin için avantajlı olabilecek potansiyeli olan kart olabilir. Kredi kartı talebiniz var ise mutlaka en çok puan kazandıran kredi kartı hakkında bilgi edinerek karar vermelisiniz. En avantajlı kredi kartını bulduğunuz ve kullandığınız zaman sizler için bütün harcamalarınızda aynı zamanda kazandıranda bir kartınız olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Kredi kartı seçiminizi yaparken en çok puan kazandıran akaryakıt konusunda da bir araştırma yapmalısınız. Sürekli akaryakıt kullanacak olan kişiler mutlaka bu duruma dikkat etmelidirler.

Kredi Kartı Seçimi

Kredi kartları çok çeşitli avantajları olan kartlardır. Her banka çeşitli kredi kartları sunmaktadır. Bu durumda sizin kredi kartı seçmek için birçok seçeneğiniz var anlamını taşır. Siz kendi harcamalarınızı göz önünde bulundurarak bir kredi kartı seçmelisiniz. Bunun sebebi ise bazı kredi kartları alışverişe puan verirken, bazıları akaryakıt ya da vs. şeylere puanlar vermektedir. Bu durumda en çok ihtiyaç duyduğunuz ve harcama yaptığınız şeylere puan veren kredi kartını kullanmalısınız. Sizin için en uygun kredi kartı hangisiyse onu seçmelisiniz.

Belki sizin ihtiyacınız olmayan bir harcamaya çok fazla puan veren kartlar vardır ancak sizin bu harcamayı yapmadığınız için bu kartları dikkate almamanız gerekmektedir. Her zaman için size ve harcamalarınıza uygun olan kredi kartlarını bularak karşılaştırma yapmalısınız. Karşılaştırma yapacağınız kartların hepsi sizin ihtiyaç duyduğunuz şeyleri almanızda puan veriyor olmalıdır. Böyle bir karşılaştırmada en çok puan veren kredi kartı hangisi olduğuna karar verebilirsiniz.

Kredi Kartı Puanları 2019

Bankalar, müşterilerine en fazla kredi kartı imkanı vermektedir. Ülkemizde kredi kartı kullanan sayısı oldukça fazladır. Kredi kartlarının insanlara çekici gelmesini sağlayan durum ise maliyetli bir alışveriş yapılacak ise bunu taksitlendirme imkanına sahip olmalarıdır. Bankalar kredi kartlarını kullanan müşterilerine çeşitli kampanyalar sunmakta ve puanlar vermektedirler.

Bankaların Yapılan Alışveriş Fiyatın Göre Verdikleri Puanlar

 • Vakıfbank’a ait Worldkart, her 100 TL’lik alışverişte, 0,50 kuruş puan verir.
 • Yapı Kredi Bankası’na ait Worldkart, her 100 TL’lik alışverişte, 0,50 kuruş puan verir,
 • Yapı Kredi Bankası’na ait Worldkart Gold, her 100 TL’lik alışverişte, 1 TL puan verir.
 • Finans Banka ait FixCard, her 100 TL’lik alışverişte, 1 TL puan verir.,
 • Akbank’a ait Axess Klasik kart, her 100 TL’lik alışverişte, 10 TL puan verir.
 • Akbank’a ait AxessFree kart, her 100 TL’lik alışverişte, 10 TL puan verir.
 • İş Bankası’na ait Aidatsız Maximum kart, her 100 TL’lik alışverişte, 20 TL puan verir.
 • İş Bankası’na ait Maximum Klasik kart, her 100 TL’lik alışverişte, 20 TL puan verir
 • ING Bank’a ait Pegasus Plus kart, her 100 TL’lik alışverişte, 20 TL puan verir.
 • ING Bank’a ait İNG Bonus kart, her 100 TL’lik alışverişte, 20 TL puan verir.
 • Garanti Bankası’na ait Money Card, her 100 TL’lik alışverişte, 20 TL puan verir.
 • Garanti Bankası’na ait Garanti Bonus kart, her 100 TL’lik alışverişte, 20 TL puan verir.