Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme | Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notum

Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme

14 Kasım 2016
Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme

Tüketiciler çeşitli ihtiyaçları doğrultusunda bankalara yapmış oldukları kredi başvurusu işlemlerinin sonuçlarını öğrenmek adına birçok farklı yoldan bilgi edinebilmektedirler. Özellikle de kişilerin acil bir ihtiyaç durumunda başvuru yapılan kredi hakkında bilgi edinmek adına sürekli takip ederek net bir sonucun kendilerine bildirilmelerini dilemektedirler. Konumuzun devamında kredi başvuru sonucu öğrenme ile ilgili yollardan sizlere bahsedeceğiz.

TELEFON İLE KREDİ BAŞVURU SONUCU ÖĞRENME

Kredi başvurularınızı hızlı bir biçimde öğrenmek için ilk adım telefon bankacılığı olmakta. Kredi başvurusu yapan kişilerin olumlu yada olumsuz bir bilgi alabilmeleri için ilgili bankanın telefon hattına bağlanarak karşılarına çıkan müşteri destek danışmanı ile birebir diyalog haline girip T.C. kimlik numaraları ile kredi başvuru sonucu işlemlerini yapabilmektedirler.

SMS İLE KREDİ BAŞVURU SONUCU ÖĞRENME

Telefon bankacılığının yanı sıra hem kredi başvurusu hem de kredi başvuru sonucu öğrenme işlemlerinizi SMS ile de yapabilirsiniz. SMS ile kredi başvuru sonucu öğrenme hizmetinden faydalanmak için kredi kullanmak istediğiniz bankaya ait SMS numarasına ilgili bilgileri gönderdikten sonra kredinize ait olumlu veya olumsuz bildirimleri alabilirsiniz. Eğer SMS gelmeme sorunu yaşıyorsanız bu kapsamda telefon bankacılığını devreye sokarak müşteri danışmanınıza bağlanıp net bilgiler edinebilirsiniz.

İNTERNET BANKACILIĞI İLE KREDİ BAŞVURU SONUCU ÖĞRENME

SMS ve telefon bankacılığı ile kredi başvuru sonucu öğrenme yollarının yanı sıra aynı zaman’da müşterisi olduğunuz veya olmadığınız, fakat kredi başvurusunda bulunduğunuz bankanın web sitesine erişim sağlayarak online işlemler doğrultusunda kredi akıbetini internet bankacılığı ile de öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Restorasyon Kredisi Limitleri başlıklı makalemizde Restorasyon kredileri, Restorasyon Kredisi ve Restorasyon Toki hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Sibels dedi ki:

    KYK burs ve kredi başvuru sonuçları ile ilgili de bir yazı hazırlasanız çok iyi olacak.

  2. mahmut dedi ki:

    Akbank kredi başvurusu yaptım 1 hafta oluyor sonuç hala açıklanmadı.

Bir Cevap Yazın

Yukarı Çık