Kipa'da Hareketli Saatler Başladı | Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notum


Kipa’da Hareketli Saatler Başladı

28 mayıs 2015 de 1.93 den açılan hisse bir anda gelen haberler sonrasında 2.17 ye kadar çıkmıştı. Daha öncesinde kap’a bildirilen haber ise bu seviyenin gerçekleşmesine zemin hazırlamakta. Zira 25 mayıs 2015 de kap’a gelen bildirimde ;

Kipa

Kipa

Basında çıkan Sayın Genel Müdürümüz Mehmet Tevfik Nane tarafından “Tesco Kipa’ya da talip olabiliriz ” şeklinde beyanda bulunulduğuna dair haberlere ilişkin olarak söz konusu haberlerin gerçeği yansıtmadığını kamuoyunun bilgisine sunarız.

Gibi bir haber gelmesine rağmen hisse 26 mayıs da 1.80 e kadar inmişti. Ancak bu hareketlerin sahte olmasına bağlı olarak hissenin yükselmesi acaba haberin gerçekleşmesine zemin mi hazırlanıyor gibi söylentilerinde dolaşmasına neden oldu. 26 mayısdan sonra işlem hacmininde giderek kendini artırması, haberlerde çıkan Genel müdürün açıklamalarını destekler nitelikte.

28 mayıs 2015 de 2.17 e kadar çıkarak seansları tavan kapatan hissenin bir sonraki gün %5 üstünde kaybı düzeltme işaretine çağrıştırıyor. Yarın açılacak seans da haberin etkisinin daha da artırabileceği gelen bilgiler arasında.Bir önceki yazımız olan Petrol Ofisine ihale mühürü geldi başlıklı makalemizde ihale ilanları, petrol ofisi ve petrol ofisi bayilik hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Yukarı Çık