İşCep ile Kampanyalardan Haberdar Olun!

Tüm telefon operatörleri tarafından kullanılabilecek bir uygulama olan İşcep, aynı zamanda bir akıllı cihaz uygulaması olarak telefonlara ve tabletlere de indirilebilmektedir. Tüm Türkiye İş Bankası kullanıcılarını bankada bekleme derdinden kurtaracak olan uygulamanın, kullanımı oldukça kolaydır.

Nedir?

Online bankacılık işlemlerini internet ortamına taşıyan ilk uygulama olan İşcep, Türkiye İş Bankası’nın teknolojik yüzü olarak oldukça ilgi çekmektedir. 2007 senesinden bu yana sürekli güncellenerek kendini yenilemektedir. Her geçen gün daha da büyüyen bir ağa sahip olan İşcep, tüm işletim sistemleri tarafından yüklenebilmekte, online bankacılık işlemleri konusunda çığır açmaktadır.

Nasıl Kullanılır?

Akıllı telefonlara ve tabletlere yüklenebilen uygulama, tüm uygulama dükkanlarından indirilebileceği gibi aynı zamanda Türkiye İş Bankasının internet sitesi üzerinde de temin edilebilmektedir. Kolay bir uygulama olan ve sürekli güncellendiği için de kullanıcıları tarafından beğenilen başarılı online bankacılık uygulaması. Hem bireysel müşteriler hem de ticari müşteriler için telefon tarayıcısına yüklenerek kullanılabilmektedir.

Programı ister internet sitesinden ister uygulama dükkanlarından indirelim, uygulamayı aktif hale getirebilmek için Cep Anahtar kullanmak gereklidir. Uygulamayı aktif hale getirebilmek için İş Cep uygulamasına giriş yapılır ve müşteri numarası ile şifre girilir. Çıkan ekrana telefona gelen SMS’te belirtilen anahtar numarası girilir ve bu sayede İşCep uygulamasına giriş yapılabilmektedir.

Uygulama Kullanılarak Hangi İşlemler Yapılabilir?

Türkiye İş Bankası’na ait tüm hesapları yönetebilmeyi ve kolaylıkla takip edebilmeyi sağlamaktadır. Kullananlara özel olarak verilen avantajlı fiyatlar ve faiz oranları ile de avantajlı hale getirilen bu uygulama, aynı zamanda kredi kartı ödemeleri, para transferleri gibi birçok işlemi güvenli ve kolay yoldan gerçekleştirebilmeyi sağlamaktadır.

2007 senesinden bu yana verdiği hizmetler ile beğenilen online bankacılık uygulaması, Türkiye’de yer alan ilk kapsamlı mobil bankacılık uygulamasıdır. Uygulama sayesinde bankamatiklerden kartsız para çekmek mümkün. Hesabı olmayan kişilere cep telefon numarası kullanılarak para gönderme, bar-kod kullanılarak fatura ödeme, kredi kartıyla ilgili yapılacak tüm işlemler ve hisse senedi takipleri yapılabilmektedir.

Yükleme hakkında detaylı video :