İş Bankası Anında Kredi Faiz Oranları

Gelişen teknoloji ile birlikte bankacılık işlemleri daha kolay ve daha hızlı bir biçimde hayatımızda yer almakta. İnsan hayatının artık olmazsa olmazları içerisinde yer alan mobil teknolojiler dâhil, bilgisayardan tablete birçok cihaz üzerinden bankacılık işlemleri çok kısa sürede işlem görmektedir. Havale/EFT, finansman arayışları, kredi kartı başvurusu ve kredi başvurusu gibi birçok işlemi geniş bir çeşitlilik içerisinde hızlıca sunmakta. Tüketicilerin en çok üzerinde araştırma yaptıkları konu olan kredi veren bankalar hususunda kredi başvurusu, kredi hesaplama ve kredi faizleri gibi birçok bilgiye anında ulaşılabilmektedir.

Türkiye’de yer alan birçok banka anında kredi çekmek ile ilgili hizmetleri müşterilerine online işlem merkezinden sunarak kişilerin hızlıca kredi faizi hesaplama, kredi vadeleri ve anında kredi başvurusu yapma alanına yönelik birçok sistemsel sorgulama seçeneklerini sunmaktadır. Bu bankalar arasında müşterilerine sürekli faiz oranları ve vade seçenekleri üzerine kampanyalar hazırlayarak tüketicilerin kendilerine uygun kredi çekmelerini sağlayan İş Bankası anında hızlı kredi çekme konusunda lider bir konumda yer almaktadır.

İŞ BANKASI ANINDA KREDİ FAİZ ORANLARI

Tüketicilerin müşterisi olduğu İş Bankası’ndan hızlı kredi başvurusu yaparak talep ettikleri kredi miktarına yönelik bankanın gerekli incelemelerinden sonra hızlı bir şekilde onay sürecine düşerek kredinin kolayca çekilme işlemini sunmaktadır. İş Bankası anında kredi faiz oranları üzerine yönelik koşul bilgileri aşağıdaki gibidir;

  • Anında kredi çekebilmek için şubeye gitmeye gerek yok, bilgisayar veya akıllı telefonlarınızdan internete bağlı olarak hızlı kredi başvurusu yapabilir ve sonucunu hemen öğrenebilirsiniz.
  • Anında kredi başvurusu üzerine maksimum 15.000 TL’e kadar kredi çekebilir ve bu miktarı 36 aya varan vadelere kadar sunulan seçenekler doğrultusunda kullanabilirsiniz.
  • Anında kredi başvuruları üzerine talep edilen kredilere masrafsız ve düşük faizli kredi olmak üzere 2 farklı alternatif yol sunulmaktadır.
  • İş Bankası anında kredi çekmek isteyen kişilere %1,49’dan başlayan düşük faizli krediler sunulmaktadır. Bunun yanı sıra çekilen kredinin 1000/5’i kadar ise tahsis adı altında ücret kesintisi yapılmaktadır.
  • Masrafsız anında kredi çekmek isteyen kişilere yönelik ise %1,60 faiz oranı uygulanmaktadır.

Bir Cevap Yazın