İş Bankası 15000 TL Kredi Başvurusu ve Hesaplama

Ülkemizde birçok insanın son dönemlerde sıcak para ihtiyacına karşılık olarak birçok bankanın hazırlamış olduğu ihtiyaç kredisi desteği gün geçtikçe tüketiciler tarafından yoğun bir ilgi görmeye başladı. Özellikle de son aylarda oluşan olaylara ilişkin ekonominin kötü bir şekilde seyir göstermesi insanların bankalara yönelerek düşük faizli ihtiyaç kredileri üzerine yoğunlaştığı bilinmekte. Bu konuya hitaben Türkiye’nin en köklü bankası olan İş Bankası, müşterilerine veya müşterisi olmak isteyen kişilere 15.000 TL kredi başvurusu erbabında hazırladığı kampanya sayesinde oldukça popüler bir bakış açısı sağlamaktadır. Düşük faiz uygulaması ve 48 aya kadar uzayan vade desteği ile tüketicinin nabzını yoklayan banka, son bir ay içerisinde oldukça başvuru talebinde bulunan tüketicileri ağırlamış bulunmakta.

İŞ BANKASI’NDAN 48 AY VADELİ İHTİYAÇ KREDİSİ

Yeni yasa kanunlarınca bankaların vadeleri üzerinde yapılan değişiklikler sonucu 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi kervanına son olarak İş Bankası da dahil olmuş bulunmakta. Tüketicilere 48 aya varan vade seçenekli ve düşük faizli kredi desteği sunan İş Bankası 15.000 TL ihtiyaç kredisi üzerine yapmış olduğu kampanya sayesinde insanların olağan ve oluşabilecek her türlü sorunlarını veya farklı ihtiyaçlarını karşılamaları için destek olmakta. 15.000 TL’lik ihtiyaç kredisi üzerine sunulan 48 ay vade seçeneğinin aylık geri ödeme taksiti ise toplam’da 440 TL olmaktadır.

İŞ BANKASI 36 AY VADELİ 15.000 TL KREDİ DESTEĞİ

Müşterilerine sadece 48 ay değil, aynı zaman’da %1,25 faiz oranına sahip düşük faizli ihtiyaç kredisini de kendilerine sunarak daha erken borç bitirme işlemlerini sunmaktadır. 36 ay vade seçeneğinin aylık geri ödeme miktarı toplam’da 590 TL olmaktadır. Buna hitaben müşterilerin 48 ay vadeden sonra en çok tercih ettiği vade türü 36 ay üzerinde hesaplanan geri ödeme vade türü olmaktadır. Diğer aylara göre faiz oranlarını hesaplamak için İş Bankası’nın resmi web sitesine erişim sağlayarak burada yer alan bireysel ihtiyaç kredisi alanından dilediğiniz kredi çekme miktarı ve ödeme vadesini ayarlayarak size uygun düşük faiz oranına ve aynı zaman’da aylık geri ödeme miktarı hakkında net bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu yazımız ile kısaca kredi başvurusu ve kredi hesaplama üzerine açıklama yaptık. Yararlı olmuştur umarım.

Bir Cevap Yazın