İngBank İhtiyaç Kredisi 2016

Yaz dönemi içinde kredi alacaklar için İNG ihtiyaç kredilerine bakmalarını öneririm. Krediler içinde en sık kullanılanı kuşkusuz ihtiyaç kredileridir. Elimiz sıkıştığı anda adı gibi ihtiyaçlarımıza yetişiyor. Tabi bu aşamada bize uygun kredi hangisi onu iyi seçmemiz gerekiyor. Bu ay için size en uygun gördüğümüz krediyi yazmaya karar verdim.

Konumuzda bahsedeceğim İngbank ihtiyaç kredisi paketlerinden biridir. Kredinin tutarı üzerinden örnek vermeden önce banka tarafından yapılmış olan açıklamayı size sunalım dilerseniz.

Kredi çekecekler için tahsis ücreti olarak banka kredi tutarının %0.5’i kadarı diyor. Fakat ince bir ayrıntı var burada. O da bu işlemin yalnızca kredi notu 1700 ve bunun daha üstü olanlar içindir. Eğer notunuz bunun altında ise onay alamayabilirsiniz. Alsanız da bu faiz oranı değişim gösterecektir. Yine kredi için başvurunuz onaylanır ise zaten şubede size güncel faiz oranını sunacaklardır. İşin aslı bu krediler kişiye özel bireysel krediler olduğundan dolayı direk size şu kadar faiz oranı çıkar diyemiyorum. Bizim paylaşımımız şuan en düşük faiz oranı üzerinden size sunuluyor. Kredi notunuza göre değişim gösterecektir.

Örneğimizde 10.000 TL ihtiyaç kredisini işleyeceğim. Vade olarak 36 ayı seçtim. Kredi faiz oranım ise %1.38. Bu şuan İngBank için verilen bir örnektir.Aylık ödemeye geçmeden önce masraflar hakkında bilgi vereyim. Masrafımız 50 TL olarak belirlenmiş. Toplam maaliyet hesaplandığında ortaya çıkan miktar 13.405,28 TL. Aylık ödememiz ise 370.98 TL. Ayrıca teminat veya kefil şartıda yok.

Krediyi kullanacak müşteri için sigorta şartı var. Yani hayat sigortası yapılacak. Fakat bunun içinde kesin bir fiyat söylemek mümkün değil. Çünkü müşteri yaşı, cinsiyetine göre değişim gösteriyor.

Kredi için istenen belgeler:
– Kimlik (Ehliyet de olur.)
– Başvuru formu
– Gelir durumu kanıtlamak için belge
– Ücretliler için maaş bordrosu
– Serbest meslek için ise Vergi levhası
– Elektrik, su veya doğalgaz tarzı son dönem fatura veya ikametgah belgeniz.

Bunun dışında bir şey istenirse şube bu konuda daha iyi bilgilendirecektir.

İng bank bu yazıda özellikle seçmiş olduğumuz bir banka. İhtiyaç kredileri arasında en uygun kredileri sizler için derlemeye çalışıyorum. Tabi ki sizlerde kendi araştırmalarınızı yapıp daha sonra karar verin. Kafanıza takılanları sormaktan çekinmeyin lütfen.

2 Yorum

  1. Merhaba,

    Eğer yaşam süresi fırsatı kredi veren saygın ve akredite özel kredi şirketi arıyoruz. Biz çok hızlı ve kolay bir şekilde, kişisel kredi, araç kredisi, Ev Kredisi, Öğrenci Kredisi, İş Kredisi, yatırım kredisi, borç konsolidasyonu ve daha kredinin her türlü sağlar. Eğer bankalar ve diğer finans kurumları tarafından reddedilmiştir? Bir konsolidasyon kredi veya ipotek gerekiyor? Biz tüm finansal sıkıntılara geçmişte yapmak için buradayız olarak artık arama. Biz% 2 oranında mali yardım ihtiyacı olan bireyler ve işletmeler için dışarı fonları kredi. Hiçbir sosyal güvenlik numarası gerekli ve gerekli hiçbir kredi kontrolü,% 100 garantili. Ben güvenilir ve yararlanıcı yardımda sizi bilgilendirmek için bu orta kullanmak istiyorum ve size bir kredi sunmak mutluluk duyacağız.

    (Maryannalfredo@outlook.com) bir kredi için hemen uygulamak için: o kadar bugün bize e-posta.

  2. Merhaba, Bay Alexis Rodriguez, kredileri ömür boyu fırsat verir özel bir kredi borç veren benim. Sen borçlarını temizlemek veya işinizi geliştirmek için bir ev kredisi ihtiyaç acil krediye ihtiyacım var? Eğer bankalar ve diğer finans kurumları tarafından reddedilmiştir? Bir konsolidasyon kredi veya ipotek ihtiyacınız var? Burada geçmişte tüm finansal sorunlar için çünkü daha fazla kendinizi yormayın. Biz% 2 oranında iş yatırım için, faturaları ödemek için kötü bir kredi veya para ihtiyacı var mali yardım ihtiyacı olan kişilere fon sağlamak. Ben güvenilir ve yararlanıcı yardım sağlamak olduğunu bildirmek için bu orta kullanmak istiyorum ve biz bir kredi sunmak için istekli olacaktır. Yani e-posta yoluyla bugün bize: (rodriguezloanfirm@gmail.com)

Bir Cevap Yazın