ING Bank 3 Ay Ertelemeli Düğün - Evlilik Kredisi | Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notum


ING Bank 3 Ay Ertelemeli Düğün – Evlilik Kredisi

Hemen her banka rekabet çerçevesinde yer alan birbirinden farklı ve ilginç kampanyalar düzenleyerek insanların tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek kredi türleri sayesinde yüklerini hafifletmekte. Bankalar tarafından tüketicilere sunulan kredi türleri arasında yer alan evlilik-düğün kredisi günümüz genç çiftleri tarafından son dönemlerde oldukça rağbet görünen bir kredi türü olmakta. Evlenmek isteyen çiftler için destek kredisi hazırlayan ING Bank, birbirinden avantajlı türe sahip evlilik kredisi sunarak mutluluğa atılan ilk adımda tüketicilerin yanında olmakta. Birçok bankadan daha farklı avantajlar sunan ING Bank, düğün kredisi üzerine hazırlamış olduğu bu paketin 3 ay ertelemeli olarak ihtiyaç kredisi erbabında çiftlere sunmaktadır. 3 ay ertelemeli evlilik kredisi sunan ING Bank bu kapsam’da evli çiftlere birbirinden uygun vade seçeneklerini de kendilerine sunmaktadır.

ING BANK EVLİLİK KREDİSİ NASIL ALINIR?

ING Bank 3 ay ertelemeli evlilik kredisi için öncelikle çiftlerin şubelere giderek düğün kredisi için başvurularda bulunmaları gerekmektedir. Evlilik kredisi başvurusu şubeler dışında çiftlerin internet üzerinde de ING Bank’a ait resmi web sitesine erişim sağlayarak başvurularını rahatlıkla yapabilmektedirler. Günümüz Türkiye’sinde bulunan diğer bankalarda evlilik kredisi paketleri sunmakta, fakat ING Bank’ı diğer bankalardan ayıran en önemli etken çiftlerin kredi çekiminden sonraki ilk 3 ay ertelemeli olarak daha sonrasında ödeme yapmasına olanak tanımasıdır. Bu kapsam’da evlenecek olan çiftlerin daha rahat bir geleceğe ulaşabilmeleri için sağlanan bu kredi desteği ile birlikte çiftler düğünlerini rahatlıkla yaparak önlerindeki ilk 3 ay herhangi bir ödeme yapmaksızın ödeme planlarını rahatlatabilmektedir.

FAİZSİZ EVLİLİK KREDİSİ VAR MI?

Maalesef günümüz bankacılık işlemlerinde yer alan kredi türlerinde de olduğu gibi evlilik kredisinde de faiz uygulaması bulunmakta. ING Bank düşük faizli evlilik kredisi sunmakta olup, birçok bankaya nazaran daha az bir seviyede müşterilerine faiz oranları sunmaktadır. Eğer faizsiz evlilik kredi çekmeyi düşünüyorsanız, bankalar tarafından sağlanamamakta. Fakat devlet destekli evlilik kredisi paketleri içerisinde faizsiz düğün kredisi paketleri yer almaktadır. Bunun için belli başlı kriterler koyan yetkililer bu kapsamda evlilik hazırlığına giren çiftlere faizsiz düğün kredisi sunmaktadır.Bir önceki yazımız olan Restorasyon Kredisi Limitleri başlıklı makalemizde Restorasyon kredileri, Restorasyon Kredisi ve Restorasyon Toki hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Yukarı Çık