İhtiyaç Kredisi Vakıfbank | Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notum


İhtiyaç Kredisi Vakıfbank

Evlilikten elektronik ihtiyaca, ev eşyasından tatile, beyaz eşyaya, eğitime kadar ihtiyacınız ne olursa olsun en uygun faiz oranlarıyla VakıfBank’a ihtiyaç kredisi için acil kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Tüm bireysel ihtiyaçlarınız için ihtiyaç kredinizi VakıfBank’tan en uygun ihtiyaç kredisini en düşük faiz oranıyla kolay bir şekilde alabilirsiniz.

Taksitli İhtiyaç Kredisi veren VakıfBank, geri ödemelerinizi 36 ay vadeli aylık, 3 aylık ya da değişen taksitlerle ödemeniz içinfarklı alternatifler sunuyor.

VakıfBank ihtiyaç kredisini belli teminat gösteren, gelirini belgeleyen, geçmiş borç ödemelerinde sicili düzenli olan, Hayat Sigortası teminatı gösterebilen kişilere vermektedir.

VakıfBank’a gelerek ihtiyacınıza ve bütçenize göre ihtiyaç kredinizi oluşturabilir, kredi hesaplamanızı yaptırıp, kredi tutarınızı, kredi faiz oranını görebilirsiniz. Faiz oranı indirimiyle dosya masrafsız kredi çeşitlerini karşılaştırarak size en uygun geri ödeme planını yaptırabilirsiniz.

>> Vakıfbank kredi başvurusu

Ayrıca VakıfBank sadece kamu personeline düşük faiz ve ödeme kolaylığıyla Özel Taksitli İhtiyaç Kredisi adı altında kredi sunmaktadır. Bu krediden sadece kamu kurum ya da kuruluşlarında çalışan memur ve kadrolu çalışanlar ile TC Emekli Sandığı, Sosyal Sigortalar Kurumu, Bağ-Kur Emeklileri faydalanabilir.Bir önceki yazımız olan Vakıfbank Kredi Kartı Nasıl Kapatılır başlıklı makalemizde kredi kartı iptali vakıfbank, vakıfbank kredi kartı ve vakıfbank şubeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Yukarı Çık