HSBC ATM Para Çekme Limiti | Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notum

HSBC ATM Para Çekme Limiti

HSBC ATM Para Çekme Limiti

Günümüz bankacılık hizmetleri her geçen gün kendilerini daha da ileriye taşımak adına teknolojinin son nimetlerinden faydalanmaktadır. Bu durum özellikle de internet ve mobil bankacılık işlemlerinde kendini olabildiğince ileri seviyede bir performans göstererek ortaya çıkarmıştır. Bu iki yenilikçi hizmet dışında ATM’lerinde geliştirilerek tüketicilerin şubelere gitmeden rahatlıkla para yatırma, para çekme, havale veya EFT gibi birçok işlemini rahatlıkla yapmasını sağlamakta. Bu bankalar arasında yabancı kökenli fakat ülkemizde senelerdir hizmet veren kaliteli ve profesyonel bir işleyiş sergileyen HSBC bankaları olmaktadır. Bu doğrultuda HSBC müşterilerinin en çok merak ettiği HSBC ATM para çekme limiti günlük bazda ne kadar sorusuna konumuzun devamında sizlere net bilgiler hazırlayarak bu konu hakkında merak ettiklerinizi hazırladık.

HSBC GÜNLÜK ATM PARA ÇEKME LİMİTİ NE KADAR?

Her bankanın müşterilerine sunmuş olduğu para çekme olanağı değişmektedir. Bu durum HSBC bankalarında da kendi içinde değişiklik sağlayan bir özelliğe sahip olmaktadır. HSBC kartlarının para çekme limitleri kart özelliklerine göre değişiklik sağlamakta. Örnek verecek olursak; birçok kişinin faal durumda kullanmış olduğu HSBC Visa Electron kartına sahip tüketicilerin ATM’lerden çekebilecekleri en fazla para limiti 1.500 TL olmakta. En az para çekme limiti ise 20 TL olarak belirlenmiştir. HSBC Advance kart sahipleri ise biraz daha inisiyatif uygulanan müşteri sınıfına girmekte. Bu karta sahip olan kişiler ise günlük bazda en fazla 2.000 TL para çekebilmektedir. Bir diğer kart türü olan HSBC Premier kart ile ise günlük 3.000 TL’ye kadar para çekme limiti bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Halkbank Devlet Bankası mı? başlıklı makalemizde devlet bankaları, halk bankası devletin mi ve halkbank hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Yukarı Çık