Hsbc Advantage Kart Başvurusu | Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notum

Hsbc Advantage Kart Başvurusu

Hsbc Advantage Kart Başvurusu

Hsbc Ülkemizde hızla büyümeye devam eden bankalardan bir tanesidir. Bunu gören müşteriler hemen bu bankadan kredi ve kredi kartı başvurusu yapmaktadırlar.

Kart başvurusu hem kolay hem de hızlı olmakla beraber kredi kartınız belirtiğiniz adresinize ortalama maximum 7 gün içinde elinize ulaşmaktadır.

Hsbc Kredi Kartları

Hsbc Kredi Kartları

HSBC Bankasının müşterisi olmayanlar da bu çok avantajlı kredi kartını alabilirler, bunun için de internet adresine girerek size belirtilen yerdeki formu doldurmanız yeterli olacaktır. 0850 211 0 111 nolu telefon bankacılığı ile de kredi kartı müracaatlarınızı yapabilirsiniz. Bu telefonu aradığınız zaman karşınıza bir müşteri temsilcisi çıkacak ve sizin isteklerini doğrultusunda yönlenmenizi sağlayacaktır. Advantage kart yurt dışındaki pek çok ülkede geçerliliği olan bir kredi kartıdır, oradaki alış verişlerinizde bile para puan kazanmanız söz konusudur. Zaten yurt içindeki tüm harcamalarınızdan sonra kredi kartınıza para puan yüklemesi yapılmaktadır. Bu puanları dilediğiniz zaman harcayabilirsiniz, nakit avans çekmek için de advantage kredi kartından iyisini bulamazsınız.

Bir önceki yazımız olan Kredi Kartı Asgari Ödeme Tutarı Sorgulama başlıklı makalemizde asgari ödeme oranları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Yukarı Çık