Hepsi Burada Taksitli Altın Satış Dönemi

Türkiye’nin en büyük sanal alışveriş merkezlerinden biri olan Hepsiburada.com, altın yatırımcılarına kredi kartıyla taksitli satış yapmaya başladı. Üstelik bankalarda altın hesabı olan müşterilerin yapacakları alımları, müşterilerin bankalarda ki hesabına aynı gün havale edilmektedir.

Türk İnsanının En Fazla Tercih Ettiği Yatırım Aracı

Hepsiburada.com, 2019 yılının ilk dönemlerinde fiziki satışlara başlamıştı. Site, alımlar için de yeni bir dönem daha başlattı ve satın alınacak sanal altınları, müşterilerin bankalarda ki hesaplarına havale etmektedir. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de vazgeçilmez bir yatırım aracı olan altının çok tercih edilmesi ve altın gram fiyatlarının yüksek olmasından dolayı, altın yatırımcıları bütçeleri nispetinde gram almaya veya hesaplarına gram olarak alımları yapmaktadır. Ülkemizde ki yatırım miktarının 5 bin ton olması ve altının uzun vadeli sürelerde her zaman yatırımcısının yüzünü güldürmesi, yatırımcıların altına olan güvenini artırmıştır.

Alımlarda Kredi Kartına 4 Taksit Uygulanmaktadır

Hepsiburada.com, her bütçeye uygun satış yaparak, satın alınan miktarlarını müşterilerinin hesabına ücretsiz havale etmektedir. Üstelik altın alımlarında ise kredi kartıyla 4 taksit imkanı da sunmaktadır. Hepsiburada.com sitesinden alınan ve banka altın hesaplarına havale edilen altınların, bankalardan alınan gram altınlardan hiç bir farkı bulunmaktadır. Altın hesabı sahibi diledikleri zaman altınlarını bozdurabilecektir.

Şartları Nelerdir?

Hepsiburada.com sitesinden kredi kartıyla altın alabilmenin de bazı şartları bulunmaktadır. Kredi kartıyla satın alınacak altınların mutlaka kredi kart sahibinin adına alınması gerekir. Yani asıl kart sahipleri kredi kartıyla alabileceklerdir. Kredi kartında ki isimle hesabı ismin farklı olması durumunda satış iptal edilmektedir. Hepsiburada.com sitesinden pazar günleri ve resmi tatiller dışında ki tüm günler 09.00 ile 16.30 saatleri arasında alım yapılabilmektedir. Yine altın kur hesabı hesaplanırken Dünya Altın Borsasında ki kurlarına göre fiyat belirlenmektedir. Satın alınan ve müşterinin hesabına havale edilen satışların iadesi bulunmamaktadır. Son olarak hepsiburada.com üzerinden satın alınacak altınlarda, site tarafından herhangi bir komisyon ücreti ve havale masrafı da alınmamaktadır.