Halkbank Kredi Kartı Başvuru Yöntemleri Arttı

Devlet destekli bankalar arasında en marjinali olarak bilinen Halkbank kredi kartı başvurusu üzerine müşterilerine daima düşük faiz oranları ve birçok yenilikçi özelliklerle yanlarında olarak ihtiyaçlarını gidermektedir. Özellikle de son zamanlarda müşterilerinin hizmetine sunmuş olduğu Paraf kredi kartı sayesinde tüketicilerin daha avantajlı oranlara sahip olaraktan alışverişlerini yapma imkânı sunulmuştur. Ülkenin her yerinde geniş bir banka şubesi ağına sahip olan Halkbank bu doğrultuda herkesin bu hizmetlerden faydalanmasını sağlamaktadır. Paraf ve Parafly kredi kartı çeşitliliği ile yeni çağa fark yaratan yeniliklerle müşterilerine birçok avantaj sağlamaktadır.

KART ÇEŞİTLERİ

Paraf: Paraf Gold, Paraf Platinum ve Para Business sınıflarına hitap etmektedir.
Parafly: Sadece Parafly Platinum sınıflarını kapsamaktadır.

SMS ve Mobil başvurular haricinde ATM, şube, telefon bankacılığı veya internet üzerinden başvuru yapılabilmektedir.

ATM ile başvuru yapılabilir

Halkbank bünyesi dâhilinde bulunan BANK24 ATM’leri ile kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. ATM ile kredi kartı başvuru işlemlerinin yanı sıra aynı zaman’da mevcut kredi kartı sahipleri bu ATM’lerden nakit para ihtiyacını da giderebilmekte ve hatta tüm kredi kartı borçlarını bu ATM’ler üzerinde de gerçekleştirebilmektedir.

Şubeden başvuru

Size en yakın Halkbank şubesine giderek başvurunuzu yapabilirsiniz. Bunun öncesinden banka’da bulunan bireysel müşteri danışmanından net bir şekilde bilgi aldıktan sonra size en uygun kartı ve miktarını belirleyerek dolduracağınız formlar neticesinde kredi kartı sahibi olabileceksiniz. Geniş bir şube ağına sahip olduğundan dolayı bulunduğunuz konuma en yakın Halkbank şubesinden bu işlemi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

TELEFON BANKACILIĞI

Birçok başvurusu alternatifi sunan Halkbank, müşterileri için aynı zaman’da 7/24 destek verdiği 0850 222 0 400 numaralı banka müşteri destek hattı sayesinde müşterilerinin tüm başvurularını alabilmektedir. Halkbank Dialog servisi adı altında hizmetlerin sunulduğu bu hizmet ile kredi kartınızın ön onayını alabilir ve akabinde gerekli evrakları imzalamak üzere en yakın şubeye giderek işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Online internetten başvuru

Yukarıda belirttiğimiz başvuru seçeneklerinin arasında en hızlısı olan internet üzerinden kredi başvurusu Halkbank bünyesinde de var olmaktadır. İnternet üzerinden başvuru formu doldurmak ve işlemlerinizin hızlı bir şekilde sürmesini diliyorsanız, buraya tıklayarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Başvurularınız için sitemizde yer alan diğer alternatifleri de okuyup öyle değerlendirmenizi öneririz. Yazımız 28.03.2019 tarihinde yeniden düzenlendi.