Halkbank İnternet Şubesi Şifre Alma

Halkbank internet şubesi açarak kredi borçlarınızı, kredi kart borçlarınızı görüntüleyebilir ve mevduat hesabınızdan ödeme yapabilirsiniz. Yine Halkbank internet şubesi yardımıyla altın, döviz hesabı açabilir, günü her saati alım, satım gerçekleştirebilirsiniz. Yine Halkbank internet şubesi sayesinde havale, EFT gönderebilirsiniz. hesaplarınızın geçmiş dokümanlarına erişebilir, başka bankalara ait kredi kart borçlarını, kredi borçlarınızı, elektrik, su, telefon gibi hizmet faturalarını ödeyebilirsiniz. İsterseniz vereceğiniz otomatik talimatlarla faturalarınız hesabınızda alınarak fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Halkbank internet şubesi sayesinde yeni kredi kart veya ek kart talebinde bulunabilir, limit artırma ve düşürme talebinde bulunabilirsiniz. Oturduğunuz yerden bu kadar çok bankacılık işlemi yapabileceğiniz. İnternet şubesi açma işleminin nasıl yapılacağını bu yazımızda sizlerle paylaşacağız.

İçerikler

Halkbank Şubelerinden İnternet Bankacılık Şifresi Alma

İnternet şubesi açmanın bir kaç yolu vardır. Bunlardan ilki Halkbank şubesine başvurarak internet bankacılığı müşteri formunu doldurmak olacaktır. Kimlik bilgileriniz, iletişim bilgileriniz birlikte başvuru yapabileceksiniz. Başvurunuz onaylandıktan sonra Halkbank internet şubesi giriş şifreniz gönderilecektir. İnternet şubesine ilk girişte şifrenizi değiştirerek kullanmaya başlayabileceksiniz.

Halkbank Web Sitesinden İnternet Bankacılığı Şubesi Açma

İkinci ve daha kolay yol ise internet üzerinden başvurmanızdır. Yapmanız gereken Halkbank’ın web sitesine girerek sağ üst köşede yer alan internet şubesi bölümüne tıklamanız gerekir. Açılacak ekranda Halkbank internet şubesi parola al bölümünden kullanmış olduğunuz Halkbank kredi kartı veya mevduat hesabı kartınızın son 6 rakamı, son kullanma tarihi, CVV kodu bilgilerinizden sonra cep telefon numaranızı girmeniz gerekir. Cep telefonunuza gönderilecek doğrulama kodunu ekranda açılan doğrulama kodu bölümüne girmeniz gerekir. Bundan sonra ki aşama ise şifre oluşturma bölümüdür. İlk önce 6 rakamlı şifre oluşturulduktan sonra yine 6 haneli rakam ve harflerden oluşan online bankacılık şifrenizi oluşturduktan ve doğruladıktan sonra Halkbank internet şubesini açmış olacaksınız.

İnternet Bankacılığı Şifresi Unutulursa

Son olarak Halkbank internet giriş şifresi unutulursa yapmanız gereken Halkbank telefon bankacılığı aramak olacak. Burada da şifre belirmeyi iki yoldan halledebilirsiniz. Birinci direk müşteri temsilcisiyle görüşü şifrenizi kaybettiğinizi, yeni şifre almak istediğinizi belirteceksiniz. Cep telefonunuza gönderilecek şifre ile internet bankacılığına giriş yaparak yeni şifrenizi tekrar belirleyeceksiniz. Dilerseniz müşteri temsilcisiyle hiç görüşmeden Şifrebaz bölümünden  sırasıyla 6 ve 2 tuşuna basarak kart bilgilerinizi girerek şifrenizi alabileceksiniz.