Günde 10 Liraya Kredi İmkanı

Bankaların rekabeti arttıkça, tüketicilerin daha fazla kredi ve benzeri ürün hizmetlerine talep göstermesi yoğun bir hal almaya başladı. Özellikle de son dönemlerde kredi kampanyaları üzerine farklı metotları müşterilerine sunan bankalar birbirinden farklı ve cazip kredi çekme seçenekleri ile acil nakit ihtiyacı veya benzeri ihtiyaç kredisi üzerine seçenekleri müşterilerine sunarak kredi çekmeye teşvik etmekte. Bankaların normal düzeyde sunduğu 12, 24 ve 36 ay vadeli kredi desteklerine 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi de eklenince bu durum tüketicilerin daha az aylık geri ödeme olasılığını kendilerine sunmakta. Bu kapsam’da 48 ay vadeli kredi veren bankalar tüketicilere günlük 10 liraya kredi imkanı sunarak ihtiyaçları dahilinde olan miktarı çekmelerinde yardımcı olmakta.

48 AY VADELİ, GÜNDE 10 TL’YE KREDİ ÇEKME İMKANI

Günde 10 TL’ye, aylık ise yaklaşık 300 TL geri ödemeli 48 ay vadeye sahip kredi miktarı günümüz Türkiye’sinde yer alan hemen her banka müşterilerine bu hizmeti sunmaktadır. Tüketiciler 48 ay vadeye ek olarak farklı bir arayış içerisine geçse de maalesef 60 ay vadeli kredi veren bankalar üzerine yaptıkları hummalar araştırma çabaları başarısız olmaktadır. Günümüzde ihtiyaç kredisi veren bankalar sınır olarak 48 ay vade üzerinden sunmuş olduğu kredi desteğini sağlamaktadırlar.

GÜNDE 10 TL’YE KREDİ VEREN BANKALAR HANGİLERİ?

Bankalar tarafından cazip ödeme fırsatlarına sahip olan bu tür kredileri almak bankaların resmi web sitelerine erişim sağlayarak bu kapsamda sitelerinde yer alan bireysel ihtiyaç kredisi alanlarına giriş yapıp bilgi sahibi olabilirsiniz. Günde 10 TL’ye kredi veren banka kuruluşları arasında genellikle ilk sıralarda Finansbank, Garanti Bankası, Akbank ve Vakıfbank gibi popüler bankalar yer almaktadır. Bazı bankalar risk raporunuza göre veya kendilerinin belirlediği bir takım şartlara dayalı olarak zor bir biçimde kredi verebilmektedir. Bazı bankalar ise kefil dahi olmadan, maaşınızın bağlı olduğu banka ise rahatlıkla kredi çekebilmektesiniz veya herhangi bir maaş planınız bağlı değilse ipotek usulü de kredi çekme olasılığını sizlere sunmaktadır. Daha ayrıntılı bilgiler hakkında bilinçlenmek ve kredi başvurusu yapmak istiyorsanız bankaların resmi sitelerinden bu konulara ilişkin net bilgiler alabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın