Güncel Ev Kredisi Faizleri | Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notum


Güncel Ev Kredisi Faizleri

         İnternet üzerinde pek çok konuda bilgiye ve hizmete ulaşmak mümkün. Bunlar için ortaya çıkarılacak olan ve detaylı olarak sunulacak olan seçenekler ve fırsatlar var. Sizin için daha farklı, daha yenilikçi ve daha kolay kredi alma imkanları sunan bankalar, şayet kredi notunuz iyi ise sizlere daha farklı çözümler sunabiliyor. Özellikle bu anlamda yapılan çalışmalara bakarsanız, genellikle ev kredilerinin yoğun araştırmalar sonucu verildiğini görebiliyoruz. Sizin için üretilen, sizin için ortaya çıkarılan ve yoğun olarak ön plana çıkan her türlü seçenek için daha fazla zaman kaybetmeyin ve güncel ev kredisi faizlerini inceleyerek kredi başvurunuzu yapmaya başlayın. Detaylı bir hizmet ve kolay bir fırsat için ön plana çıkarılacak olan bu seçenekler adına, şu faiz bilgilerini sunabiliriz.

Bankaların Faiz Oranları

         Bugünün tarihinde baktığımız sonuçlara göre, 10 yıl vade yapılarak alınan en düşük konut kredisi faizi %0.88 diyebiliriz. En düşük konut kredisi ile birlikte sunulan maliyet oranları ise %0,90 oluyor. Yani ortalama olarak bakarsak, 100.000 TL konut kredisi kullanan bir insan, aylık taksit olarak 1.353 TL ödeme yapacak. 120 ayda toplam geri ödemesi ise 163.397 TL olacak. Ortalama 64 bin TL faiz ödemiş olacak.

Hangi Banka Ne Kadar Faiz Alıyor?

         Aslında bunun sıralamasına baktığımız zaman, şu an için en uygun faiz oranını teklif eden banka %0.80 ile Ziraat Bankası oldu diyebiliriz. Ardından Yapı Kredi bankası ve İş Bankası da bu bankaları takip etti uygun kredi konusunda.

Ziraat Bankası

Aylık Taksit

1.353 TL

Faiz Oranı

%0,88

Toplam Maliyet

163.397 TL

 

Yapı Kredi Bankası

Aylık Taksit

1.366 TL

Faiz Oranı

%0,90

Toplam Maliyet

165.137 TL

İş Bankası Faiz Oranları

Aylık Taksit

1.366 TL

Faiz Oranı

%0,90

Toplam Maliyet

165.348 TL

Şeklinde ilerleyen bir güncel konut kredisi faiz oranları bulunuyor. Bu bilgi sürekli değiştiği için, haftalık olarak güncel listeleri sizlere sunmaya devam edeceğiz. Bu konuda hem daha doğrudan, hem de daha güncel bilgilere sitemiz üzerinden ulaşmaya devam edebilirsiniz.Bir önceki yazımız olan Kredi Neden Hemen Çıkmaz? başlıklı makalemizde kredi çıkma hızı, kredi neden hemen çıkmaz ve kredi niye çıkmaz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Yukarı Çık