Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Gelir belgesiz kredi veren bankalar ve genellikle gelir belgesi dışında diğer sunulan şartlar hakkında bir yazı derledik. Bu yazımız sizlere sunarken. Gelir belgesiz kredi ne şartlarda sağlanır daha çok bunu anlatmayı amaçladık. Bankalar kredi imkanı sağlarken yanında sizden de aldığınız parayı geri ödeme sorunu çıkarmamanız konusunda bir takım belgeler isterler. Bunlar sadece belge ile de sınırlı kalmaz. Özellikle kredi notu sorgulaması yapılır. Notunuz uygun ise gelir belgesi istenir. Bununla birlikte bazı yaş, iş, sigorta gibi farklı şartlarda bulunuyor. Tüm şartları sağlayan herkes kredi alabilir. Fakat bu şartlar bazen bize uygun olmayabiliyor. Bu durumda ne yapacağız? Mesela gelir belgesiz kredi veren banka olsa ne güzel olur diye düşünenler mutlaka vardır.

Bu aşamada gelir belgesiz kredi isteyenler genellikle öğrenci veya ev hanımları oluyor. Onlar için bazı bankalar kefilsiz kredi bile verebiliyor. Çeşitli kampanyalar oluyor bunları takip edip yakalamak gerekiyor.

Gelir Belgesiz Kredi Alma Şartları;
İlk olarak gelir belgesiz kredi almak istiyorsanız, kredi notu yüksek olan biri olmalısınız. Bunun için de daha önce kredi kartı veya kredi kullanmış olup borçlarınızı düzenli ve zamanında ödemiş olmalısınız. Olağan bir borcunuzun olmaması gerekiyor. Kredi notu gibi kredi sicilinizin de düzgün olması gerekmektedir. Son olarak ise krediyi kullanacak kişinin üzerine kayıtlı bir taşınmaz olmaması gerekiyor. Bu şartlar şuan kısmi şartlardır. Bankalar üzerinde değişim gösterebilir. Ama genel olarak aranan şartlar bunlardır.

Ek olarak gelir belgesiz kredi için gerekli evraklar nelerdir bundan bahsedelim.

Aslında üstte belirttiğim gibi bu istekler bankadan bankaya değişim gösterebilir. Fakat çoğu bankada ortak paydalardır. O yüzden rahatlıkla sizlerle paylaşabiliyoruz.
İlk olarak nüfus cüzdanı aslı ile beraber noterde onaylanmış bir sureti gerekiyor.
Sonrasında adres kayıt sisteminde şuan oturduğunuz adres olmalı. Yani güncellenmiş durumda olmalıdır. Birde üzerinize kayıtlı bir fatura olması lazım. Son 3 ay içinde kullandığınız bir telefon faturası olabilir.

Tüm bilgilerin yanında sizlere birde hali hazırda gelir belgesiz kredi veren bankalardan bir kaçını söylemekte fayda görüyorum. Burgan bank gelir belgesiz kredi imkanı sunan bankalardan biri, diğer bankalar ise Denizbank, Akbank ve Vakıfbank. Bunların kendi siteleri üzerinden açıklamalarına bakabilirsiniz. Hatta en doğru bilgi için şubeleri ziyaret ediniz. Aklınıza takılan her türlü soruyu bize yorum kısmından yazabilirsiniz.

8 Yorum

  1. Odeabank ‘ta Günde 8 TL Taksitlerle Gelir Belgesiz Nakit Hazır kredisi vardı hala geçerli mi bilmiyorum. Bir araştırın derim. Ben daha önce bu banka ile çalıştım oldukça yardımcı oldular. Kredi notunuz iyiyse çoğu banka zaten gelir belgesiz kredi sağlayabilir. Ama orta seviyelerdeyseniz bu bankayla bir görüşün. Yapabilecekleri var ise yapıyorlar.

  2. Gelir Belgesiz Kredi nasıl alırım arkadaş ya. Kredi notum iyi olmadığı için benden gelir belgesi istiyorlar. Kefil de gerekiyor dediler de yine bazı bankalar onu istemiyor. Kredi notu yükseltmeden sanırım bu tarz hizmetler bize yaramayacak. İlla gelir belgesi istiyoruz diye tutturuyorlar. Uğraş dur işin yoksa.

  3. gelir belgesiz kredi arıyorsanız iş bankası ve finansbank ile bir görüşün arkadaşlar. 3-4 ay önce bir arkadaşım çekmişti. Ne oranlarda ve şartlarda gelir belgesiz kredi veriyorlar bilgim yok tabi ki ama bir araştırmakta fayda var. Umarım işinize yarar. Telefonla falan uğraşmayın şubeye uğrayıp 2 dakikada görüşün derim. İşiniz acil ise.

  4. Ne kadar tutumlu olursak olalım kredi olmadan olmuyor. Ev mi alacaksın? – Kredi lazım. Araba mı alacaksın? Kredi lazım. Düğün nişan mı yapacaksın kredi. Biz olmuşuz bir kredi zaten. Bir de şimdi gelir belgesi çıktı. Kredi notu iyi olandan istemiyorlar sanırım ama herkesin notu iyi değil ki işte. Kötü olan daha beter olsun demek resmen bu yani. Bankalar bu konuda biraz daha iyi niyetli olmalı diye düşünüyorum.

  5. Gelir belgesiz kredi almak aslında çok zor değil arkadaşlar. Kredi notunuzu bir sorgulatın önce ordan başlayın işe. Notunuz düşük çıkarsa arttırma yollarını araştırın. Bu site de bile var çeşitli yöntemler. Geçenlerde okumuştum. Kredi notu yükseltme teknikleri diye arama kısmına yazıp bakın. Notu yükseltin gerisi kolay. Her banka da işe yarar çözüm.

  6. Bu aralar kredi çekmek mantıklı. Özellikle ev kredisi için güzel fırsatlar var. Bir de ihtiyaç kredisi için geçen gün tv de Denizbank’ın reklamını gördüm 48 ay vade diyordu. O da çok iyi oldu. Bende yakın zamanda bir kaç ihtiyacım için onu düşünüyorum. Gelir belgesi isterlerse de verecez artık.

  7. Şu bedelli askerlik meselesi gündeme gelirse bir ihtiyaç kredisi çeker öderiz diyorduk. Şimdi bu gelir belgesi derdi var. İşimizden olmamak için gidemiyoruz askere zaten biz gelir belgesi nedir ya. Daha önce hiç kredi çekmediğim için kredi notum da iyi değil. Kredi kartı ödemeleri geçiktirmenin etkisi ile notumuz yerlerde. Bakalım ne yapacağız.

Bir Cevap Yazın