Garanti Bonus Flaş Nedir?

İnternet bankacılığı hizmetlerini müşterilerinin hizmetine sunan ve geliştirdiği yeni bankacılık uygulamalarıyla müşterilerine eden bankaların başında Garanti Bankası gelmektedir. Garanti Bankası, Türkiye’nin en çok kullandığı kredi kartlarından olan bonus kredi kart kullanıcılarına yeni bir uygulama başlattı. Bu hizmet sayesinde internet bankacılığı girişinde olduğu gibi her seferinde müşteri numarası, şifre ve doğrulama kodu girmeden tek şifre ile bonus kredi kartıyla ilgili tüm işlemlerinizi yapabileceksiniz. Garanti Bonus Flaş nedir? Yazımızda Garanti Bankasının yeni hizmeti hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

İçerikler

Garanti Bonus Flaş Uygulamasıyla Hangi İşlemler Yapılmaktadır?

Garanti Bonus Flaş hizmeti sadece bonus kredi kartlarıyla ilgili işlemleri yapabilmektesiniz. Bonus kredi kartınızın borçları, geçmiş ödemeleri, geçmiş dönem borçları, kredi kart harcamalarında biriken bonus paralar, limit artırma ve düşürme talepleri, ek kart talepleri, bonus kampanyaları, taksit seçenekleri- artı taksit talepleri, sanal kart talepleri, faiz oranları, nakit avans ve taksitli nakit avans işlemleri, kredi kart borcu ödemeleri, bonus kredi kartıyla EFT işlemleri gibi aklınıza gelebilecek tüm bonus kredi kartıyla ilgili işlemlerinizi Bonus Flaş uygulamasıyla halledebileceksiniz.

Garanti Bonus Flaş Uygulaması Nasıl İndirilir?

Garanti Bonus Flaş hizmeti bir akıllı cep telefon uygulamasıdır. Cep telefonlarınıza bu uygulamayı indirdikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Android uygulaması olan tüm cep telefonları için uygun olan uygulamayı ücretsiz olarak Google Play, IOS Market ve Garanti Bankasının web adresinden indirebilirsiniz.

Garanti Bonus Flaş Uygulamasını Akıllı Cep Telefonlarına Kurma

Ücretsiz indirme sağladıktan sonra uygulamayı kuruyoruz. Daha sonra sadece bir kere mahsus müşteri numarası, kredi kart numarası, kart şifrenizi giriyorsunuz. Daha sonra da harf ve sayılardan oluşmuş şifrenizi tanımlamanız gerecektir. Son işlem ise cep telefonunuza gönderilecek doğrulama kodunu girmeniz ile kurulum tamamlanmış olacak ve Bonus Flaş uygulamasını kullanabileceksiniz.

Post Cihazından Geçirmeden Alışveriş Yapabilme İmkanı

Garanti Bonus Flaş uygulamasının bir özelliği de Garanti Pay logosunu gördüğünüz tüm alışveriş merkezlerinde yapacağınız alışveriş sonrası bonus kredi kartınızı post cihazından geçirmeyip cep telefonunuz da ki Bonus Flaş barkotunu post cihaza okutarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.