Garanti Bankası Kredi Kartı Taksitlendirmesi | Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notum


Garanti Bankası Kredi Kartı Taksitlendirmesi

Kredi kartları acil nakit ihtiyaçlarımızı hızlıca karşılasa da bazı kötü durumlarda üzerine binen borçların artması sonrası kötü sonuçlar doğurabilir. Kötü sonuçlara maruz kalmak istemeyen tüketiciler , kartların borçlarını taksitlendirme imkanı sunan bankalar ile çalışmak isterler. Bunlardan biri de Garanti Bankası.

Garanti Bankası Kart Borcunu Taksitlendir

Garanti Bankası Kart Borcunu Taksitlendir

Garanti Bankası Kredi Kartı Taksitlendirmesi

Bankanın yapmış olduğu bu hizmetin adı Ekstre Taksitlendir. Borçlarınız mevcut Ekstre üzerinde göründükten sonra sizlere ağır gelecek ekonomik durumlarda bir telefon veya şubenize giderek borçlarınızı taksitlendirebilirsiniz. Bankanın yapmış olduğu bu işlem ile tüketiciler ağır yüklerden kurtuluyor.

Taksitlendirilecek TutarTaksit SeçeneğiFaiz oranıÜcret
200 TL – 15.000 TL3-4-5-6-7-8-9%1,990 TL

Başvuru kanallarına baktığımızda İnternet şubesi ve tüm Garanti Bankası Şubelerinden “Başvuru Formu”nu doldurarak Bonus imkanlarından sevdiklerinizle birlikte yararlanabilirsiniz.

Garanti Bankası‘na ait başka bir kredi kartınız varsa veya Garanti Bankası müşterisiyseniz; 444 0 333’ü arayıp sırasıyla 1-5-2-1’i tuşlayarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.Bir önceki yazımız olan 36 ay vadeye kadar ihtiyaç kredisi başlıklı makalemizde garanti pos cihazı, ihtiyaç kredi almak ve pos cihazı kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Yukarı Çık