Garanti Bankası Kartı Başvuru TakibiGaranti Bankası’na Bonus kredi kartı için başvuru yapmış olan müşterilerin bu aşamaları hakkında bilgi sahibi olacağız. Öncelikle Garanti Bankası Bonus kredi kartı almak için nasıl başvuru yapabileceğimizi görmekte fayda bulunmaktadır. Öncelikle Garanti Bankası resmi web sitesine giriş yapıyoruz. Giriş işleminden sonra ana sayfada yer alan ‘Bireysel’ sekmesine tıklayıp ‘Kartlar’ linkine tıklıyoruz. Yeni açılan pencerede ‘Bonus’a hemen başvurun!’ kısmında bulunan ‘Hemen Başvur’ butonu ile gerekli olan bilgilerin olduğu form sayfasına geçiş yapıyoruz. Ad, soyad, telefon ve TC kimlik bilgilerini girip ‘Hemen Başvur’ diyerek işlemi sonlandırabiliriz. Buraya kadar Bonus kredi kartı başvurusunu sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdiysek artık başvuru takibini yapabiliyor olmalıyız.

Kartı Başvuru Takip

Garanti Bankası Bonus kredi kartı başvuru takibi için yine banka anasayfasına giriş yapıp yine Bireysel -> Kartlar’ yolunu takip ediyoruz. Yeni açılan sayfada sol tarafta yer alan menüde bulunan ‘Başvuru Takibi’ne tıklıyoruz. Yeni gelen sayfadaki forma başvurulan ürün, form numarası, telefon numarası ve doğum tarihi bilgilerini girip ‘Devam’ butonuna tıklayarak işleme devam ediyoruz.

Bütün bu aşamaları belirtildiği şekilde yaptığınız takdirde kart başvuru sonucu öğrenme işlemini sorunsuz bir şekilde tamamlamış olacaksınız. Sizin de Garanti Bankası Bonus kredi kartı sahibi olma düşünceniz varsa bu yazımızda geçen bütün aşamaları sorunsuz bir şekilde tamamladığınız takdirde Bonus kartınıza en kısa sürede sahip olabilirsiniz. Siz de başvurunuzu hemen yapabilmek için Garanti Bankası web sitesine giriş yapıp başvuru işlemini başlatın.

Bu yazı editörlerimiz tarafından 10.06.2016 tarihinde tekrar gözden geçilirmiş, gerekli görülen düzenlemeler yapılmıştır. Yanlış veya eksik bir bilgi olduğunu düşünüyorsanız bize alttan yorum atarak ulaşabilirsiniz. Sizlerinde katkısını almak bizleri memnun edecektir. Umarız yazımız ulaşmak istediğiniz bilgiyi size sağlamıştır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Daha fazla Bilgiler, Garanti Bankası, Kredi Kartları
Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu

Uzun yıllardır Türkiye’de bankacılık sektörü üzerine aralıksız hizmetler sunan Yapı Kredi Bankası, müşterilerine özel oranlar ile kredi sunduğu gibi aynı...

Kapat