Garanti Bankası Bireysel Emeklilik Sistemi | Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notum

Garanti Bankası Bireysel Emeklilik Sistemi

Garanti Bankası Bireysel Emeklilik Sistemi

İnsanlar şimdiden çalıştıkları gibi aynı zaman’da ileriye dönük yaşamlarını garantiye almak için sigortalarını düzgün bir şekilde yatırmaya özen göstermektedirler. Ülkemizde maalesef emeklilik derecesi çok zor olduğundan ötürü insanların bu konuda hevesleri de bir nevi kaçmaktadır. Fakat günümüz şartları farklı işleyiş alanlarında bu zorlukları olabildiğince en düşük seviyeye indirmektedir. Bunlardan biride bireysel emeklilik sistemi dahilinde olan bankaların müşterilerine sunmuş oldukları hizmetler çerçevesinde yer almaktadır. Özelliklede Garanti Bankası bireysel emeklilik sistemi erbabında müşterilerinin ileriki yaşamlarında rahat bir hayat sürdürmeleri için farklı alternatifler sunarak bu doğrultuda doğru bir seçenek yapmalarını sağlamakta. Sizlerde kendiniz için yapacağınız planlama türü sayesinde emeklilik döneminizin gelmesine gerek kalmadan erken emekli olarak, geri kalan yaşamınızı rahatlıkla sürdürebilirsiniz.

GARANTİ BANKASI BİREYSEL EMEKLİLİK SİSTEMİ

Bireysel emeklilik sadece tasarruf amaçlı bir adım değil, aynı zaman’da ileriye dönük bir yatırım aracı olarak ta görülebilmelidir. Garanti Bankası bireysel emeklilik sistemi dahilinde olduğunuz vakit yatırım yapacağınız her 100 TL için devlet tarafından size %25’lik bir katkı payı sağlanmaktadır. Yani 100 TL değerindeki yatırımınıza 25 TL devlet tarafından eklenerek 125 TL değer hacmini kazanmaktadır. Buna hitaben ne kadar fazla para yatırımında bulunursanız o kadar daha fazla kazanarak erken emeklilik döneminize kolay bir biçimde ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi için Garanti Bankası resmi web sitesi veya Garanti Bankası şubelerine başvurabilirsiniz.

Yazımızı incelediyseniz daha sonra konu sonunda bulunan “Bireysel Emeklilik Sistemi BES Nedir?” başlıklı yazımıza da bir bakabilirsiniz.

Bireysel Emeklilik Sistemi BES Nedir?

Bir önceki yazımız olan HSBC ATM Para Çekme Limiti başlıklı makalemizde ATM Para Çekme Limiti, hsbc ve HSBC Çekme Limiti hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Yukarı Çık