Garanti 2015 Yılı Bahar Kredisi Kampanyası | Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notum

Garanti 2015 Yılı Bahar Kredisi Kampanyası

Garanti 2015 Yılı Bahar Kredisi Kampanyası

Bahar aylarının gelmesine az bir süre kala tüm bankalar bu ad altında kredi kampanyaları düzenlemektedir. Bunlardan biri olan Garanti bankası da bahar kredisi 2015 olarak yayınlamış.

Garanti 2015 Yılı Bahar Kredisi Kampanyası

Bankaya bakıldığında kredi anlamında sağlam bir bankaya benziyor. Kredinizi alırken özellikle de masrafların ne kadar ve ne tür olduğunu imzalamadan belgelemeniz sizlerin ilerleyen zamanlarda o kredi masraflarını yeniden almanıza imkan sağlayacaktır.

Garanti Bahar Kredisi 2015

Garanti Bahar Kredisi 2015

Kredi ilk etapta 10.000 TL den açılmış faiz oranları ise % lik dilimde 1.30 a denk gelmektedir. Tabi bu oran aylıktır. Yıllık bazda daha da yüksektir. Aylık ödeyeceginiz tutar 365/375 TL arasındadır.

Buna ragmen kredi miktarı ile tatmin olmayan müşteriler var sa da kredi miktarı daha da yükseltilebiliyor. Max. limit kredi olarak 100.000 TL belirlenmiştir. Buna rağmen faiz oranları bu bütçe için değişmektedir. Bu krediye başvurmak içinse yapmanız gereken sadece internet şubesinden TC numaranızı girerek kredi onayınızın tarafınıza gelmesini beklemek olacaktır arkadaşlar.

Bir önceki yazımız olan Çiftçilere Kredi Veren Bankalar 2015 başlıklı makalemizde 2015 çiftçilere kredi, çiftçilere kredi ve kredi veren bankalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Yukarı Çık