Findeks Kredi Notu Sorgulama Ücretleri | Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notum


Findeks Kredi Notu Sorgulama Ücretleri

Findeks Kredi Notu Sorgulama Ücreti ne kadar?

Kredi notu artık her bankanın kriterleri arasında yerini almış durumda. Bu notun nereden çıktığını ve nasıl kullanıldığını sitemiz www.kredinotusorgulama.com olarak size önce ki konularımızda detaylıca anlattık. Araştırarak sitemizde bulabilirsiniz.

Kredi notu, daha önce yapmış olduğunuz kredi ve kredi kartı işlemleriniz göz önünde tutularak oluşturulan bir sistemdir. Bu sistem sayesinde bankalar sizin güvenilirliğinizi ölçmekte ve riskleri en aza indirmeyi hedeflemekte. Bu nasıl oluyor derseniz, daha önce düzenli ödeme yapan bir müşteri ile, ödemelerini aksatan bir müşterinin aynı güveni vermemesi diyebilirim. Bunları zaten detaylıca size eski konularda sunduk. Fakat yine kısaca anlatma gereği hissettim. Kredi notu nasıl sorgulanır? Kredi notu internette nereden sorgulanır? Kredi notu sorgulama sitesi gibi bir çok konuda cevapları size daha önce anlattık. Sitede arama kısmından faydalanabilirsiniz.

Bugün size “Kredi notu sorgulama ücreti ne kadar?” sorusunu konuşacağız. Bildiğiniz gibi sorgulama işlemi internet üzerinden TC kimlik no ile Findeks üzerinden yapılıyor. Bu yüzden size findeks kredi notu sorgulama ücretini belirteceğiz. Findeks bu aşamada daha önce sorgu yapmamış olanlara bir defaya mahsus ücretsiz kredi notu sorgulama hakkı veriyor. Ama daha sonra ki her sorgulama işlem ücreti 4.72 TL’dir. Bu bireysel sorgu işlemleri için oluşturulan ücrettir. Fakat siz bir şirketiniz adına sorgulama yapıyorsanız. Bu iş için oluşturulan paketler var. Fiyatları değişim göstermekte. Yani onlardan alarak sorgu başına düşen miktar biraz daha uygun hale gelir.

Findeks ile kredi notu öğrenme üzerine de daha önce yazı yazdık. Oradan bu işlemi nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız öğrenebilirsiniz. Siteye üye olup tüm işlemleri yapabilirsiniz. Sadece kredi notu değil, risk raporu ve benzeri işlemler de yapılabiliyor.Bir önceki yazımız olan Findeks Kredi Notu Sorgulama Nasıl Yapılır başlıklı makalemizde Findeks, findeks kredi notu ve findex hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Yukarı Çık