Finansbank Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır? | Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notum

Finansbank Kredi Kartı İptali

Finansbank Kredi Kartı İptali

Finansbank Kredi Kartı İptali 

Adını son günlerde yaptığı yeni ortaklık ile duyurmayı başaran QNB Finansbank kredi kartı ürünleri ile de dikkat çekmektedir. Diğer bankalardan farklı olarak ortak bir kredi kartı platformu üzerinden hizmet vermeyen Finansbank kredi kartı markası olarak “Card Finans kredi kartı” markasını tercih etmektedir.

Finansbank Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır?

Kredi kartınızı kullanmıyorsanız ya da yıllık işletim ücreti alındığı için kredi kartınızı iptal ettirmek istiyorsanız bu durumda kullanabileceğiniz en kolay yöntem Finansbank müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden iletişime geçmektir. Yapacağınız bu görüşmede kredi kartı menüsünden bağlanacağınız müşteri temsilcisine kredi kartınızı iptal ettirmek istediğinizi söyleyerek gerekli işlemlerin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Banka müşteri temsilcisi iptal için onay vermeniz durumunda kart iptali gerçekleştirilecektir.

Finansbank Kredi Kartı Yıllık Üyelik Ücreti İptali

Kredi kartı iptali için başvuruda bulunma nedeniniz kredi kartınızdan kesilen yıllık işletim ücreti ise bu durumda banka çoğu zaman bu ücretin iptaline karar vermektedir. Müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak kart ücreti nedeni ile kredi kartınızı iptal ettirmek istediğinizi söylemeniz durumunda müşteri temsilcisi sizden ya belirli bir aylık harcama sözü vermenizi isteyecek ya da zaten aylık yüksek harcama limitine sahipseniz bu durumda da kredi kartınızı 1 yıl daha iptal ettirmeme taahhüdü vermenizi isteyecektir. Bu taahhüdü vermeniz durumunda banka kredi kartı yıllık ücret iadesi yaparak bu tutarı kartınıza iade edecektir. Ancak ücret için genelde banka müşterilerinden aylık belirli bir harcama tutarı istemektedir.

Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

Kredi kartı almak istiyorum diyen kişilerin kart için Finansbank markasını tercih etmeleri durumunda kredi kartı başvuru formu doldurmaları yeterli olacaktır. Card Finans kredi kartı başvurusu için kullanabileceğiniz farklı pek çok yöntem bulunmaktadır.

Bunlardan ilki Finansbank şubeleri üzerinden kredi kartı başvuru formunu doldurmaktır. Bunun yanı sıra Finansbank internet sitesi, Finansbank internet şubesi ve Card Finans internet sitesi üzerinden de online kredi kartı başvurusunda bulunma şansınız vardır. Finansbank SMS kredi kartı başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin ise 5030 numarasına mesaj göndermeleri yeterli olacaktır.

 

Bir önceki yazımız olan Akbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Akbank Kredi Kartı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. ICardaktepe dedi ki:

    Finansbank’ın yıllardır müşterisiyim neden bana kredi vermiyo. kartıda iptal ettircem madem öyle. bizde de böyle.

  2. kubilayycicek dedi ki:

    Finansbank beni cok seviyor olmalı her ay daha fazla kredi teklif ediyor :))

  3. Kima dedi ki:

    qnbfinansbank ihtiyac kredi 5030 sms hizmeti benzeri kredi kartı iptal hizmeti de yapsalar ya 🙂

Bir Cevap Yazın

Yukarı Çık