Evde Saç Tokası Yaparak Para Kazanmak | Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notum


Evde Saç Tokası Yaparak Para Kazanmak

Evde Saç Tokası Yaparak Para Kazanmak 

Bu devir de ev geçimi oldukça zor bir durumdur. Bu nedenle ev hanımları da eşlerine yardımcı olmak, eve katkısı olması adına ek iş yapmak isterler. Ben de siz değerli ev hanımlarına oturdukları yerden kolay bir şekilde yaparak, eğlenerek güzel bir şekilde para kazanabilecekleri bir iş önermek istiyorum. Evinizde saç tokası yaparak para kazanabilirsiniz.

Saç tokası her bayanın olmazsa olmaz kullandığı aksesuarlarındandır. Ama bir sade şekilde toka alıp takmak var bir de gösterişli bir toka takması var. Hem kim istemez ki saçlarına gösterişli, güzel bir toka takmak?

Saç Tokası Nasıl Yapılabilir?

İlk önce kafanızda bir model tasarlayın. Bu iş sizin tamamen hayal gücünüze dayalıdır. Bunun için isterseniz yabancı ülkelerin internet sitelerine de bakabilirsiniz. Daha sonra tasarladığınız model için gereken malzemeleri temin etmelisiniz. Temin edeceğiniz yerler genelde toptancılar olursa daha rahat ve daha ucuza temin edersiniz. Bunu da buradan belirtmek isterim.

Ama yapacağınız modeli çeşitli renklerle ya da aralarına katacağınız küçük boncuk ya da aksesuarlarla çeşitlendirmeniz daha iyi olacaktır.

Pazarlama İşi Nasıl Olacak?

Saç tokalarının yapımını tamamladıktan sonra önce yakın çevrenizden başlayarak tanıdıklarınıza, sevdiklerinize satmaları için verebilirsiniz. Sonrasında toka satan dükkanlar ile anlaşabilir ve satış gerçekleştirebilirsiniz. Eğer gittiğiniz bir arkadaş toplantısı, altın günü gibi hanımların toplandığı kalabalık ortamlar varsa oralara da götürüp gene aynı şekilde güzel satışlar yapıp para kazanabilirsiniz.

Model belirleyip yapması tamamen sizin hayal gücünüze kalmış ancak güzel bir müşteri alanınız olursa bu işten çok karlı çıkabilirsiniz. Hem renk renk çeşit çeşit tokalarla kıyafetlerinize ahenk takıp kendi modanızı da oluşturabilirsiniz. İsteyen kişinin yapamayacağı bir şey yok.Bir önceki yazımız olan Çocuk Bakarak Para Kazanmak Nasıl Olur başlıklı makalemizde çocuk bakarak para kazanma, çoçuk bakımı işi arıyorum ve ek kazanç hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Yukarı Çık