Evde Dekoratif Vazo İşi | Kredi Notu Sorgulama, Kredi Notum


Evde Dekoratif Vazo İşi

27 Eylül 2016

Evde Dekoratif Vazo İşi yaparak para kazanma

El sanatlarına ilginiz mi var? Kazanç mı sağlamak istiyorsunuz? Yaptığım şeyleri herkes beğenir mi diyorsunuz? Bütün bu sorulara vermiş olduğunuz yanıt evet ise sizlere güzel bir iş fikri sunmak istiyorum. Evde dekoratif vazo işi sayesinde hem vakit geçirirsiniz, hem kazanç sağlarsınız, hem el becerilerinizi ve hayal dünyanızı geliştirirsiniz. Üstelik evinizde oturduğunuz yerden yapacaksınız. Öyle fabrikalara gideyim sabahtan akşama kadar çalışayım yorulayım diye bir derdiniz yok.

Evde Nasıl Dekoratif Bir Vazo Yapacaksınız?

İsterseniz vazonun tamamını yani kendisini de süslemesini de siz yapabilirsiniz. İsterseniz de vazosunu hazır bir şekilde alıp süsleme yöntemleri ile dekoratif bir hale getirebilirsiniz. Bunun kararı tamamen size ve el becerilerinize kalmıştır. Eğer tamamını kendiniz yapmaya karar verirseniz öncelikli işiniz bazı malzemeleri almak olacaktır. Bu malzemeler; alçı, vazoyu yapmak istediğiniz şekle göre uygun vazo kalıbı, süsleme malzemeleri ve boya almanız gerekecektir.

Almış olduğunuz alçıyı kalıba dökerek donmasını bekleyeceksiniz. Donduktan sonra olmayan istemediğiniz bir yer varsa oraları düzeltebilirsiniz. Sonrasında almış olduğunuz boyalar ile boyamanız ve süslemeniz gerekecektir. Sonrasında vazonuz hazır demektir.

Yaptığınız Dekoratif Vazolarınızı Nasıl Kazanca Dönüştüreceksiniz?

İsterseniz hediyelik eşya satan dükkanlara, isterseniz ev aksesuarları satan dükkanlara giderek iletişim kurabilir, pazarlayabilir, onlar sattığında da paranızı alabilirsiniz.

Bu iş aslında kazanç sağlamanın yanı sıra en önemli yararı hayal gücünüzü geliştirmesidir. Düşünsenize hazır değil tamamen size ait bir şey. Düşüncesi, yapımı, boyaması ve süslemesi ile tamamen size ait bir şey. Artık fabrikasyon ürünlerinin çok arttığı bu günler de böyle el emeği göz nuru olan ürünlerin önemi de daha çok artmaktadır.

Sizler de eğer böyle el becerileriniz varsa mutlaka değerlendirin.Bir önceki yazımız olan Avea SMS ile Kredi Notu Öğrenme başlıklı makalemizde avea kredi notu öğrenme, avea kredi notu sorgulama ve avea sms kredi notu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

    Bir Cevap Yazın

    Yukarı Çık