Enpara Hesabı Nasıl Açılır?

Elektronik bankalardan bir tanesi olan ve yapmış olduğu çalışmalardan sonra büyük başarıyı yakalayan nadir bankalardan bir tanesidir enpara. Dijital bankacılığın son zamanlarda hareketli dönemden geçtiğini hepimiz görüyoruz. Bu sistemler şubesiz bankacılık olarak adlandırılıyor. İçlerinde çok iyi bankaların hizmetleri var. Bunlar arasında bir tanesi ve en çok tercih edileni kuşkusuz Finansbank Enpara hizmetidir.

Enpara Hesabı Nasıl Açılır

Hesap açılması çok basittir. Sadece internet adresine girerek yani buradan siteye girip ilgili formu dolduracaksınız. Sonrasında verdiğiniz adrese banka temsilcisi tarafından arandıktan sonra teyit amaçlı bilgileriniz gözden geçirildikten sonra hesabınız onaylanıyor.

Ortalama 7 gün içinde müşteri temsilcisine verdiğiniz adrese banka görevlisi olan şahıs gelerek imza vermeniz isteniyor. Tabi yanında hediyeleri de getiriyorlar.

Enpara Hesabı Açmanın Yararları Nelerdir ?

– Hesap işletim ücreti alınmaz.

Havale EFT ücreti kesilmez

– Vereceğiniz talimatlar sonrasında bonuslar alırsınız.

– Müşteri hizmetleri anlık bakarlar sorunlarınıza

E mevduat faizleri, yatırım hapları, kredi kartı ödemeleri, fatura ödemeleri ve birçok ödeme kategorilerinden dilediğinizi yatırabilirsiniz.

Enpara konumuz 2016 yılı itibari ile editörlerimiz tarafından incelenmiştir. Gerekli güncellemeler yapılmıştır. Enpara hala bir çok hizmetini ücretsiz olarak sağlamaya devam etmekte ve bazı bankalar da bu tip uygulamalar ile dikkat çekmektedir. Fakat şuana kadar internet bankacılığında bir çok yatırımdan daha fazla kitleye ulaşan enpara bu işte bir numara olarak görülmekte. Ayrıca hesap açtıktan sonra müşteri memnuniyeti adına sizlere çeşitli sürpriz hediyeler ve telefon ile bilgiler verilmektedir. Güncel bilgiler için sitemizde arama yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın